Zambeza - Blueberry: Extreem harsige en uiterst krachtige toppen
Blueberry is een door Indica gedomineerde hybride die gebaseerd is op twee bekende mijlpalen uit de cannabisgemeenschap, genaamd Blueberry en Northern Light, en een Indica uit Afghanistan. Ondanks de sterke Indica-invloed kunnen de planten een hoogte bereiken van 110-150 cm, maar het wordt aangeraden om haar te snoeien, want dan kan ze beter in een struikachtige vorm groeien. Blueberry reageert goed op LST en gedijt ook geweldig in SOG- én ScrOG-opstellingen.
Blueberry is na 8 bloeiweken klaar voor de oogst, de extreem harsige toppen geven dan een heerlijk zoete en fruitige geur af - als je haar een week extra gunt, resulteert dit in een licht verlies van kleur, maar het verhoogt wel het psychedelische stoned effect. Ze is dan misschien met opbrengsten die oplopen tot 300-500 g/m² niet de beste producent, maar de kwaliteit van het eindproduct is topklasse en is tot de nok toe gevuld met zowel THC als CBD. Als je deze wiet rookt, wordt je mond gevuld met de zoete smaak van fruitsap.
Merk |
Zambeza Seeds
|
Genetica |
Indica-dominant
|
Ouders |
Northern Light x Blueberry x Afghani Indica
|
Bloeitijd |
9 weeks
|
THC |
Hoog
|
Opbrengst Indoor |
300-500g/m2
|
Opbrengst Outdoor |
Gemiddeld
|
Hoogte (Indoor) |
110-150cm
|
Hoogte (Outdoor) |
Gemiddeld
|
Beschikbaar Als |
Feminized Zaden
|
Geen vragen van klanten op dit moment
Stel een vraag
Je vraag is succesvol verzonden aan ons team. Bedankt voor je vraag!
We verzenden dit product niet naar de volgende landen:
Zwitserland, Noorwegen
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie:
Verzend Informatie