Think Tank (Anesia Seeds) Feminized
Door twee ultrasterke soorten samen te brengen, creëerde Anesia Seeds een cannabisbeest dat tot wel 41% THC produceert! Deze soort lanceert je binnen enkele minuten naar de kosmos. Think Tank biedt opbeurende, energieke effecten en heerlijke terpenen met fruitige, tropische vibes. Kweek deze toegankelijke soort en geniet van eersteklas toppen die barsten van de hars.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Think Tank - Anesia Seeds: opwindend, opbeurend en lekker fruitig
Wat volgt is géén typfout. Think Tank bevat tot wel 41% THC (!). De ontwikkeling van de soort begon met twee spierbundels, want Anesia Seeds koos de tropische, krachtige Tea Time en de stimulerende en sterke High Mars als ouders. Naast enorme sterkte biedt Think Tank een mooie balans tussen sativa/indica genen en produceert ze lekker verkwikkende effecten. Gecombineerd met een grote productiviteit en lonende oogsten, is Think Tank niet te stoppen.
Verwacht een krachtige plant die ontvankelijk is voor training en binnen maximaal 120-150 cm groot wordt. In deze gecontroleerde teeltomgeving moet je rekening houden met de afmetingen van Think Tank. Hoewel de plant geen extreme hoogte bereikt, kan ze toch voor een uitdaging zorgen in krappe ruimtes. Na 9-10 weken bloei oogst je binnen tot wel 550 g/m². Kweek je buiten, dan kan Think Tank wel 200-250 cm aantikken en is er in oktober een enorme buit van 800-1000 g/plant binnen te halen.
Think Tank zit boordevol smaak, vol met zoet, tropisch fruit. Laat je verrassen door sappige en verfrissende ananas, mango en citrusvruchten, aangevuld met tonen van sandelhout en aarde. Dit aangename en aardende aroma gaat hand in hand met de stimulerende effecten. Voel een golf van geluk door je heengaan, subtiel aangevuld door een verhoogde motivatie en creativiteit. Think Tank is daarmee de perfecte keuze voor artistieke inspanningen en taken die focus en productiviteit vereisen. Maar deze soort is ook uitstekend om lekker met je vrienden urenlang te lachen en goede gesprekken te voeren.
| Merk | Anesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Ocimeen, Terpinoleen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Gemiddeld |
| Ouders | Tea Time x High Mars |
| Genetica | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 40% |
| CBD | Laag |
| Bloei soort | Fotoperiode |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 9-10 weken |
| Hoogte (Indoor) | 150cm |
| Hoogte (Outdoor) | 250cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 550g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 1000g/plant |
| Smaak / Aroma | Zoet, Aards, Citrus, Tropisch, Ananas, Mango |
| Effecten | Vrolijk, Creatief, Energiek, Motiverend |
Aanvullende informatie over dit product:
Big High
Eine neue Sorte in meiner Sammlung, bin gespannt auf die Ladys
Top Pflanze
Hab jetzt die Samen nicht von hier bestellt aber dafür andere, zu Think Tank
Sie ist im Zelt mehr als 2 m geworden hab sie zu spät in die Blüte deswegen musste ich sie runterbiegen und alle Zweige auch, aber halb so schlimm deswegen versteh ich nicht wie sie nur 1,50 werden kann. Jetzt abwarten bis sie fertig geblüht ist 4-5w noch aber sieht echt top aus Geschmack usw wird Getestet
Die nächste Nr. 1!
Und wieder eine krasse Bombe von Anesia. Ich habe sie nach 5 Wochen Wachstum und 12 Wochenblüte + knappe 2 Wochen Trockung nun endlich genießen können und in der Tat ist es auch direkt wieder meine neue Lieblingssorte. Ballert richtig schön stark und der Ertrag ist auch bei mir mit durchnittlich 45g pro Pflanze völlig okay. Top, das nächste Mal gibts auch wieder was von Anesia.
Faszinierend
Sehr potent, Geschmack war auch gut, war aber echt schimmelanfällig.
Alles super
Nun hab ich THINK TANK - ROSWELL COD - CHIMERA CUT eye wird wunderbar
Monster
Dieses Monster musste einfach in die Sammlung...geht nicht anders.
Think Tank fem.
Ja was soll ich sagen, sie gehorchen mir sufs Wort, sind absolut Stressresistenz,und haben die Power, die ich mir gewünscht habe .
Ja ,der knaller, was da geschaffen wurde 🫠🫠🫠🫠wenn ich ein Foto zeigen könnte hier, würde ich euch gerne mal zeigen, was tatsächlich geht 🤗
Gruß Dr.M.Green
Top
gekeimt-Spannung steigt
Weltklasse
Top,
Gg++
41%thc magnifique...
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
