Velvet Mirage Automatic (Zamnesia Seeds) - 4 feminized Zaden + Grinder
Exclusief voor TRIBE-leden: deze Zamnesia-bundel bevat 4 gefeminiseerde Velvet Mirage autoflower-zaden en een 63 mm concaaf Zamnesia grinder. Met 65% indica-genetica van Blue Dream, Secret Z, OG Kush en ruderalis biedt Velvet Mirage zoete fruit- en dennenaroma’s en royale oogsten in slechts 10–11 weken.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Velvet Mirage Autoflower (Zamnesia Seeds): Gefeminiseerde Autoflower Zaden + Grinder

Deze exclusieve Zamnesia-pack bundelt genetica en accessoire in één. Bij je bestelling ontvang je 4 gefeminiseerde autoflower-zaden van Velvet Mirage samen met een 63 mm concaaf Zamnesia grinder. Alles wat je nodig hebt om van deze smaakvolle soort te genieten, van zaad tot stash.
Velvet Mirage Automatic is een uitmuntende autoflower met waanzinnige genen. Onze breeders creëerden de soort exclusief voor onze TRIBE-leden en kruisten hiervoor Blue Dream, Secret Z, OG Kush en een robuuste ruderalis. Hun nakomeling is voor 65% indica dominant en ontwikkelt tot 20% THC, samen met rijke aromatische terpenen.
Velvet Mirage Automatic kweken: klein maar krachtig
Stop deze zaden in de grond en kijk toe hoe ze uitgroeien tot krachtige, snelgroeiende planten. Bovendien hoef je na het kiemen van Velvet Mirage Automatic slechts 10-11 weken op de oogst te wachten. Ondertussen geniet je van compacte, gemakkelijk te verzorgen planten die binnen een hoogte bereiken van maximaal 80 cm, tegen 150 cm in de buitenlucht. De opbrengst bedraagt respectievelijk 300 g/m² of 180 g/plant.
Smaak, aroma en effecten van Velvet Mirage Automatic: een combi van zoet en hartig

De toppen van Velvet Mirage Auto zijn krachtig en smaakvol, met intens zoete tonen die doen denken aan rijp fruit, aangevuld met een verfrissend vleugje dennen. Dat is gegarandeerd genieten geblazen tijdens het vapen of roken! Dankzij haar hoge THC percentage en unieke terpenen biedt Velvet Mirage Automatic krachtige effecten vanaf de eerste trek. Mis deze soort niet: wissel je Gift Points in om je exclusieve TRIBE-zaden te bemachtigen.
| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Myrceen, Pineen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Blue Dream x Secret Z x OG Kush x Ruderalis |
| Genetica | 65% Indica / 35% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 10-11 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 80cm |
| Hoogte (Outdoor) | 150cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 300g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 200g/plant |
| Smaak / Aroma | Zoet, Fruitig, Dennen |
| Effecten | Rustgevend, Sterk, Fysieke buzz |
Aanvullende informatie over dit product:
Top Notch Grinder^^
Wunderschöner Grinder, Samen hab ich leider nicht getestet..
Toller Grinder, Samen sehr bei mir unterschiedlich
Toll Verpackung, Toller Grinder!
Hab ne Grow mit 3 Samen am 1.3. gestartet. Stand heute 17.5. Alle gleich behandelt, alle untrainiert, alle 18/6 100W Licht, indoor, gekeimt im Topf, geschätzt noch 7-10 Tage bis Ernte:
Pflanze 1: ziemlich dünn und hoch, kaum Seitentriebe, Blüten nur am Haupttrieb, sieht sehr Sativa lastig aus, Trichome ausschließlich an den Calyxen, kaum bis keine auf den Zuckerblättern, gelbe Blütenstempel, Geruch aktuell nichts wildes, einfach straight nach good old weed
Pflanze 2: hoch gewachsen mit mehreren Seitentrieben, gute Blütenbildung, gut mit Trichomen überzogen, weise Blütenstempel, schnellste und kräftigste von den dreien, Geruch aktuell wie ein Nadelbaum/Baumrinde/Erde
Pflanze 3: Nachzügler, 3 Tage länger bis gekeimt, kompakter Wuchs, kaum Seitentriebe, kaum Blattwerk in den Blüten, gut mit Trichomen überzogen, hatte 2 variegierte Fächerblätter, Geruch aktuell wie ein Erdbeersahnebonbon das in ne Wiese gefallen ist
Bei mir also sehr variabel im Wuchs und Geruch. War aber trotzdem bis jetzt ne tolle Growerfahrung.
Top Qualität und interessanter Strain
Qualität des Grinders wirklich gut und auf den Strain bin ich sehr gespannt
Lass mich überraschen
Super Grinder und mal schauen was aus den Samen wird
Der Grinder ist super schön!
Das Design von dem Grinder ist echt super schön, Qualitativ auch ziemlich hochwertig. Bei den Samen bin ich mir da allerdings nicht ganz so sicher. Bisher ist 1/4 Samen nicht aufgegangen.
Super Zugabe
Schöner Grinder für die Sammlung und noch Samen dazu … gerne wieder
Wow
Na das ist ja mal geil und ich bin echt entzückt ... freue mich schon auf den Grow,es liest sich ja schon geil ...
Danke
Cool
Coole Sache für mich
Grinder
Der grinder ist wirklich toll
Grinder + Samen
Super Grinder
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
