Solar Fang Automatic (Zamnesia Seeds) - 4 feminized Zaden + Grinder
Solar Fang Autoflower combineert topklasse Amerikaanse genetica van Runtz en OG Kush in een compacte plant die slechts 90 cm hoog wordt. Verwacht opbrengsten tot 300 g/m² of 150 g per plant en een terpenenprofiel met zoete, fruitige, kruidige en kruidachtige tonen. Elke verpakking bevat ook een 63 mm concave Zamnesia grinder.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Solar Fang Automatic - Zamnesia Seeds: Gefeminiseerde Autoflower Zaden + Grinder

Solar Fang Automatic is meer dan zomaar een nieuwe soort – het is een compleet Zamnesia-product speciaal voor TRIBE-leden. In de premium verpakking vind je 4 gefeminiseerde autoflower-zaden van Solar Fang samen met een 63 mm concave Zamnesia grinder. Compact, productief en vol fruitige, kruidige aroma’s – dit alles-in-één-pakket levert van zaad tot oogst.
Wissel je welverdiende Gift Points in voor een unieke beloning: Solar Fang Auto. Deze uitmuntende autoflower hebben we speciaal voor onze TRIBE-leden bewaard. De soort komt voort uit een vierwegkruising van Rainbow Runtz, Red Dragon, OG Kush en ruderalis. Als gevolg hiervan combineert de exclusieve Solar Fang Auto het beste van mainstream en bijzondere Cali-soorten. Bovendien hoef je na het zaaien slechts 8-9 weken te wachten op de XL-oogst, bestaande uit prachtige toppen met rijke, fruitige terpenen en een voortreffelijke sterkte.
Solar Fang Automatic kweken: XS-planten met XL-oogsten
Het kweekproces van Solar Fang Auto is puur genieten! Bij het kiemen van deze robuuste zaden schieten de zaailingen uit de aarde met een groeikracht die je alleen krijgt met vakkundige breeding. Met een hoogte van maar 80-90 cm zijn Solar Fang Auto-planten perfect voor kleine binnenruimtes of een guerrillakweek in de buitenlucht. Kijk vol bewondering toe hoe snel Solar Fang Auto in bloei schiet en 8-9 weken na het kiemen al een oogst oplevert van 300 g/m² binnen en 150 g/plant buiten!
Smaken, aroma's en effecten van Solar Fang Automatic: sterk, fruitig, met een scherpe ondertoon

Solar Fang Auto is niet alleen in de kweekruimte indrukwekkend: zoals alle Zamnesia strains is ook deze soort een genot om te roken of te vapen. De glinsterende, plakkerige, met hars bedekte toppen hebben een ongelooflijke bag appeal. Open je voorraadpot en laat je betoveren door het frisse, zoete en fruitige aroma. Inhaleer de dikke rook en proef de heerlijke smaak van verse kruiden met een vleugje specerijen, waarna een sterk, fysiek rustgevend en mentaal stimulerend effect zich inzet. Laat deze soort niet aan je voorbijgaan, maar gebruik je Gift Points om deze zaden te scoren, exclusief voor TRIBE-leden.
| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Caryofylleen, Myrceen, Terpinoleen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Rainbow Runtz x Red Dragon x OG Kush x Ruderalis |
| Genetica | 60% Indica / 40% Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 8-9 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 80cm |
| Hoogte (Outdoor) | 90cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 300g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 150g/plant |
| Smaak / Aroma | Zoet, Fruitig, Pittig, Kruidig |
| Effecten | Rustgevend, Opbeurend, Euforisch, Verzachtend |
Aanvullende informatie over dit product:
Nice grinder and interesting strain..
Now time to grow!
Nice big grinder
Hopefully also good seeds!
delusional seeds
Leaving aside the metal grinder, which works very well, I was very disappointed with the seeds. I tried germinating two seeds using two different methods: directly in soil and soaking in water. Neither method opened and revealed roots. The soaked seed presented the same problem as the one in soil: once the shell opened, the inside of the seed was dark brown, not as clear as usual. Having noticed that two out of four seeds failed, I gave two to a friend who has a growing kit with lights to try and see if they could succeed. If the seeds were rotten inside, no kit or miracle will help.
grinder incrroyable
top
Top Grinder
Klasse Grinder und was aus den Samen wird lass ich mich überraschen
Kleider machen Leute
schon die Aufmachung ist der Hammer,wirkt alles sehr edel und wertig.
der Grinder funzt schonmal sehr gut
Super Packet
Coole Greinder gute Samen alles zusammen ganz zufrieden
Top zamnesia
Schönes Design
Danke
Tolles Pack, danke dafür. Wird bestimmt gut.
Überraschung
Hab einen gerade in der Keimung, hoffe wird was. Der Grinder ist top und das alles für umsonst ist noch besser.
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
