Stracciatella (T.H.Seeds) Feminized
- Roomijs-smaak: Chocoladehagel en vanillecrème, alsof je een bakje stracciatella op smaakt.
- Cali-pedigree: Rechtstreekse Do-Si-Dos cut gekruist met een geselecteerde Strawbanana Cream male.
- Fors uitgroeiend: Start compact, schiet daarna flink omhoog met dikke, glinsterende toppen.
- Relaxed en blij: Een euforische, opgewekte roes zonder plakkerig op de bank te blijven hangen.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Stracciatella: Roomijs met een Cali-kick
Stracciatella zet de dessertsmaak van T.H.Seeds op scherp. De naam komt recht uit de ijsvitrine, chocoladehagel door romige vanille, maar het karakter van deze sativa-dominante soort is verre van zoet en onschuldig. Onder de motorkap zit een directe Do-Si-Dos cut, gekruist met een zorgvuldig geselecteerde male Strawbanana Cream. De Do-Si-Dos-kant brengt de dichte, hars-rijke bouw, Strawbanana Cream voegt die extra laag zoete room toe. Het resultaat is een hybride die op smaak een dessert lijkt, maar op effect stevig doorpakt.
Stevige planten die flink de hoogte in schieten
Voor wie voor het eerst wietzaden plant is dit een fijne instapper. De moeilijkheidsgraad staat op makkelijk, dus je hoeft geen ervaren tuinman te zijn om resultaat te zien. Stracciatella begint compact en gedrongen, maar zodra de bloei begint, trekt de plant flink door richting 100-150cm binnen. Die stretch betekent dat je in een tent met wat ruimte omhoog het meeste uit haar haalt, training zoals topping of LST is geen must, maar helpt wel om de zijtakken gelijk te trekken met de hoofdtop. Ze bouwt breed uit met veel vertakkingen, en na 9 weken bloeien hang je vol dikke, met trichomen bedekte toppen die dankzij hun compacte vorm makkelijk te knippen en manicuren zijn. Binnen kweken levert dit 450-550g/m² op, een opbrengst die de extra groeitijd in de bloeifase dubbel en dwars waard maakt.
Een romige neus, een blije landing
De geur trekt eerst chocolade en room open, gevolgd door een zachte vanille die aan de naam van deze soort recht doet. Op smaak zet die creamy, chocolade-vanille lijn zich door, zoet zonder zwaar te worden. Het effect landt euforisch en blij, een relaxed gevoel dat je overeind houdt in plaats van je op de bank te drukken. Precies de combinatie die je van een sativa-leunende hybride verwacht, opgewekt en sociaal, met genoeg body om het af te ronden.
| Merk | T.H. Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Caryofylleen, Myrceen, Linalool |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten, Tuinkas |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Do-Si-Dos x Strawbanana Cream |
| Genetica | Sativa-dominant |
| THC | Heel Hoog |
| CBD | Laag |
| Bloei soort | Fotoperiode |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 8-9 weken |
| Hoogte (Indoor) | 150cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 550g/m² |
| Smaak / Aroma | Vanille, Chocolade, Romig |
| Effecten | Rustgevend, Euforisch, Vrolijk |
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
