Dark Devil Auto (Sweet Seeds) feminized
De gefeminiseerde Dark Devil van Sweet Seeds geeft zich over aan zijn duistere kant - inderdaad, dit is een demonische plant met vreemd gekleurde vruchten. Dit zwarte monster werd gecreëerd door Big Devil XL te kruisen met een exotisch, automatisch bloeiend ras met paarse bloemen, een bijdrage van Buddha Seeds. Na 8½ week verafgoding zal dit duistere beest je belonen met 400-600 g/m² zwarte toppen
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Sweet Seeds - Dark Devil Auto: 60 dagen van verafgoding worden vergoed met zwarte toppen
De feminized Dark Devil van Sweet Seeds is een demonische plant van de duistere zijde - de grote, vreemd gekleurde vruchten zullen iedereen versteld doen staan. Een exotisch automatisch bloeiend ras met paarse bloemen, een bijdrage van Buddha Seeds, werd gekruist met Big Devil XL en dit resulteerde in een verbazingwekkend zwart beest met werkelijk monsterlijke opbrengsten. De planten ontwikkelen een sterke hoofdstengel en verschillende zijvertakkingen - en ze voltooien hun groei met een grote, schitterende centrale top en takken vol met nog meer toppen, die allemaal bedekt zijn met een ruime hoeveelheid hars, uiterst aromatisch zijn en de fruitige geur en hinten hebben van wierook en citrus.
Dark Devil van Sweet Seeds is een echte blikvanger met zijn absoluut unieke kleuren - 80% van deze plant is beroerd door de duistere zijde en vertoont schitterende kleurschakeringen naarmate de plant ouder wordt. De bloemen worden rood en paars gekleurd en de bladeren worden paars en in sommige gevallen krijgen de toppen zelfs een zwarte kleur - en zult je verheugen in de 8½ week durende verafgoding van je sinistere dame. De plant wordt uiteindelijk 80-130 cm hoog en zal binnenshuis je liefde en zorg en haar eigen dood vergoeden met 400-600 g/m² (buitenshuis is dat 50-200 g/plant).
| Merk | Sweet Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Limoneen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Gemiddeld |
| Ouders | Big Devil XL x Autoflowering |
| Genetica | Ruderalis/Indica/Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 8-9 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 130cm |
| Hoogte (Outdoor) | 130cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 600g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 200g/plant |
| Beschikbaar Als | Feminized Zaden |
| Smaak / Aroma | Citrus, Fruitig, Kruidig |
1 von 4 gekeimt innerhalb von 3.5 Wochen
Schade das nur einer gekeimt ist hatte die DARK Devil Auto schon einmal von einem Kollegen bekommen und da waren 2 von 2 gekeimt schade das jetzt nur 1 von 4 gekeimt ist aber ich muss sagen der Sämling wächst schnell und stabil Outdoor naja mal schauen ob ich den Strain nochmal hole
Lecker
Geschmacklich top
Top Angebot
Alle gekeimt , in voller Erwartung ….
Top
SweetSeeds Reds.
Top
Noir mais pas très dense
Couleur jamais vue avant, par contre buds assez aérés / vides. Peut être de ma faute.
Leider keine dunkle Färbung
Ich habe bis jetzt 1 von den 4 Samen keimen lassen. Die Pflanze ist in der 9ten Woche und leider keine Färbung zu sehen.
Vielleicht habe ich mit den übrigen Samen mehr Glück.
Gut
Gut
Top
3 von 3 gekeimt
Top
4 von 4 gekeimt sehr zufrieden
sehr schöne Pflanze
Bin auf den Geschmack gespannt 🫶
¿Es indica o sativa?
Hey Aitor, this strain is Indica: 40,3% / Sativa: 55% / Ruderalis: 4,7%.
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
