Super Lemon Haze Autoflowering (Greenhouse Seeds) feminized
Super Lemon Haze Autoflowering heeft alle bekroonde kwaliteiten van haar ouder, maar in een gemakkelijk te kweken, autoflowering versie. Super Lemon Haze Autoflowering bestaat uit een kruising tussen Super Lemon Haze en ruderalis. De totale levenscyclus bedraagt 9 weken. Ze produceert een gulle oogst en het eindproduct wekt die oh-zo-zoete, complexe sativa-high op.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Greenhouse Seeds - Super Lemon Haze Autoflower: zoet, smakelijk en krachtig
Super Lemon Haze Autoflowering is ongetwijfeld een soort van de bovenste plank. Deze autoflowering schoonheid is ontwikkeld uit een bekroonde wietsoort en wordt gegarandeerd een van de paradepaardjes van Greenhouse Seeds. Super Lemon Haze Autoflower is ontstaan uit een kruising tussen Super Lemon Haze en ruderalis. Ze is erg trouw aan het origineel gebleven. De genetische opmaak bestaat uit 50% sativa, 30% indica en 20% ruderalis. En dit leidt tot een krachtige mix.
Super Lemon Haze Autoflowering is een redelijk veerkrachtige plant. Dit maakt het onderhoud voor beginnende kwekers erg gemakkelijk. Buiten wordt ze ongeveer 80-100cm en ze produceert dan een oogst van ongeveer 70-80g/plant. Ervaren binnenkwekers behalen een opbrengst van wel 500g/m². Voor wat betreft de doorlooptijd: Super Lemon Haze Autoflowering haast zich van ontkieming naar de oogst in slechts 9 weken.
Bij het roken, produceert Super Lemon Haze Autofloweing dezelfde citroenachtige, zoete smaken en aroma's waar haar ouder om bekend staat. De complexe high is sativa-georiënteerd. Reken op een lichte, lichamelijke stone en een sterke, heldere, cerebrale high. Dit is heerlijke rookwaar voor overdag. Bij een lage dosering ben je energiek, gemotiveerd en bruisend bij het voltooien van je dagelijkse taken.
Super Lemon Haze is een wereldberoemde, meervoudig bekroonde soort. Nu je weet dat deze nakomeling het zuivere erfgoed van haar ouder heeft ontvangen, snap je vast dat je een winnaar te pakken hebt. Dit is een absolute all-star die gewilde smaken en aroma's combineert met goede opbrengsten en veel kracht.
| Merk | Greenhouse Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Ocimeen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Super Lemon Haze x Ruderalis |
| Genetica | Ruderalis/Indica/Sativa |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 7-8 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Outdoor) | 100cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 500g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 100g/plant |
| Beschikbaar Als | Feminized Zaden |
| Weerstand | Stressbestendig |
| Smaak / Aroma | Zoet, Citroen |
| Effecten | Opbeurend, Cerebraal, Motiverend |
Super lemon Haze Gourmet
Grandioses Weed mit unfassbar leckerem Aroma und Geschmack. Wenn man sich Mühe gibt wird es so großartig wie das fertige Produkt aus dem Green House in Amsterdam..gehört zu meinen absoluten Lieblingssorten!
Unfortunately total fail
I have previously grown SLH several times (other source) and so far never had any issues - unfortunately 4 out of 5 did not sprout so far trying the last one today. This is quite disappointing since I love this strain and was happy that I found a store in Europe afte previously buying from an US Store. If one does not work okay but none out of 4 that is not okay….
buonissima
buooonaaaa
Its fine
Giving four stars because only one of the seeds grew out of 3. Maybe it's my fault, maybe not, who knows. I also did not like this strain as much, because I'm still somewhat of a beginner and it kicks a little too hard for me. If that's what you like though, take it 🤙
Super Lemon Haze
Da ist Name Programm. Top
Alles super
Hatte erstmal nur einen Samen gepflanzt. Von der Keimung bis zur Ernte ist alles super verlaufen. Wie das duftet. Herrlich!! Bin begeistert. Auf jeden Fall weiterzuempfehlen!!!
Ich liebe es.
Einfach top
Alles super von Keimung bis Ernte.
Guter Hase
2 von 2 gut gekeimt und sauberes gut schmeckendes endprodukt abgeliefert
Sehr Lecker
Top Samen Qualität, sehr robuste mittelgroße Pflanzen. Hervorragendes Endergebnis. Geschmack und Wirkung wie von der Sorte erwartet. Lohnt sich. Bin zufrieden.
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
