Green Cure CBD F1 Automatic (Zamnesia Seeds) Feminized
Zamnesia heeft zich toegelegd op F1-genen om je Green Cure CBD F1 Automatic te leveren. Deze autoflower biedt een makkelijke, toegankelijke en betrouwbare thuiskweek en is daarmee geschikt voor elke teler. Al na elf weken beloont ze je met aanzienlijke oogsten en smaakvolle wiet die voor een helder effect zorgt; ideaal voor momenten van bezinning!
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Zamnesia Seeds - Green Cure CBD F1 Hybride Automatic: kweek CBD wiet op betrouwbare wijze!

Cannabisgebruik draait niet altijd om de sterkste THC-effecten; soms ervaren mensen liever de subtiele impact van andere cannabinoïden. Een plant die zeker iets anders is dan gebruikelijk, is Green Cure CBD F1 Automatic.
Het kweken van Green Cure CBD F1 Hybride Automatic
Green Cure CBD F1 Automatic is ontstaan uit een unieke kruising van CBD Fix en Royal Medic. Deze autoflower heeft geen speciale aandacht nodig, los van de gangbare verzorging. F1 hybride hybride-zaden bieden daarbij een compleet nieuwe mate van uniformiteit en betrouwbaarheid. Dit betekent dat alle planten sterk op elkaar lijken en zeer vergelijkbare oogsten opleveren. Bovendien is Green Cure CBD F1 Automatic bijzonder resistent tegen plagen en ziektes, dus als je voor het eerst CBD-wiet kweekt, is de kans op problemen met deze strain minimaal!
Green Cure CBD F1 Automatic is ook geschikt voor een kleinere kweekruimte, tuinkas of zelfs een guerrilla-teelt; ze wordt ongeveer 70–100cm hoog en blijft goed handelbaar tijdens haar levenscyclus van elf weken. Tegen de tijd dat je je planten kunt oogsten, kun je binnen een oogst van 450–500g/m² en buiten zo'n 100–150g/plant verwachten. Een zeer respectabel resultaat voor een plant die niet constant aandacht behoeft!
Aroma, smaak en effect van Green Cure CBD F1 Hybride Automatic
Met een rijke, peperige smaak die een vleugje zoete koekjes en dennen bevat, zorgt het terpenenprofiel tijdens het roken voor een verrukkelijke ervaring. Green Cure CBD F1 Automatic bevat daarbij geen THC, maar dankt haar effect aan 18% CBD. Verwacht daarmee een compleet heldere ervaring die je helpt te focussen en mediteren. Omdat je er niet stoned van wordt, is deze strain misschien niet je eerste keuze voor een gezellige sessie met vrienden, maar zoals met alle CBD producten is er een schat aan onderliggende effecten te ontdekken.

| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Caryofylleen, Myrceen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten, Tuinkas |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | CBD Fix x Royal Medic |
| Genetica | Sativa dominante autoflower |
| THC | 0-1% |
| CBD | 18% |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 11-12 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 100cm |
| Hoogte (Outdoor) | 90cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 500g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 150g/plant |
| Geschikt klimaat: | Gematigd, Mediterraan |
| Weerstand | Bestand tegen ziektes, Bestand tegen ongedierte |
| Smaak / Aroma | Zoet, Pittig, Dennen, Koekjes |
| Effecten | Gefocust, Helder |
Aanvullende informatie over dit product:
Unkompliziert
Hat schnell gekeimt und wurde in einem 14L Topf ca.140cm groß. (Drinnen, 18h Beleuchtung)
War sehr unkompliziert und hat ohne Düngergabe oder besondere Pflege ihr Ding gemacht. Ernte war ordentlich und hat ein paar Gläser gefüllt.
Würde ich definitiv noch einmal anbauen. :)
Growing Nicely
I don't have results on a harvest yet, but this sprouted quickly and vigorously and is growing well in its early weeks. Good start!
Top
One of my fav
CBD
Tres bien!
Bin gespannt
Ich lass mich überraschen, mal schauen was sie kann und ob es was wird, hab mal ein seed zur Probe mit bestellt.
Nice strain
My medicine
Nice!
Tested. Very rich in CBD
Test
Bin echt gespannt darauf.
Hoffentlich ist das was für mich
Suche nach einer wirklich guten cbd Sorte. Und diese auch noch als F1
Keimrate
3 von 3 sind gekeimt - wie bisher immer bei Zamnesia!
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
