White Widow F1 Automatic (Zamnesia Seeds) Feminized
White Widow is in de cannabis community misschien wel de bekendste wiet. Is WW al perfect of kan de strain nog beter? Wij denken dat laatste! White Widow F1 Automatic heeft al het goede van het origineel, maar dan verbeterd door F1-genen. Dit betekent dat de planten uit deze zaden er allemaal hetzelfde uitzien en vergelijkbare oogsten van heerlijke en sterke wiet opleveren.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Zamnesia Seeds - White Widow F1 Hybride Automatic: een nieuwe versie van een ware klassieker
White Widow is een strain met een prominente plaats in de cannabiswereld. Valt deze klassieker überhaupt te verbeteren? Het antwoord is simpel: het zit allemaal in de genen. Maak kennis met White Widow F1 Automatic. Dit is niet zomaar een autoflower. Zamnesia Seeds wist een toch al verbluffende strain nóg beter te maken met dank aan F1 hybride-genen. Verwacht ongekende uniformiteit, betrouwbaarheid en constante oogsten.
Het kweken van White Widow F1 Hybride Automatic
Als autoflowering cultivar is White Widow F1 Automatic een makkelijke strain die buiten, binnen en in een tuinkas kan gedijen. Door de gemiddelde hoogte van 60–90cm past deze plant in bijna elke omgeving en kun je er bovendien voor kiezen om meerdere planten tegelijk te kweken. White Widow F1 Automatic heeft maar zeer weinig onderhoud nodig en is zeer resistent tegen ziektes en plagen. Daarmee is het een uitstekende keuze voor zowel beginners als experts.
White Widow F1 Automatic gaat in 11 weken van kieming tot oogst, dus het is niet de snelst groeiende autoflower die er bestaat. Dankzij deze iets langere groei kunnen de planten echter zeer bevredigende oogsten opleveren; ongeveer 500g/m² binnen en 50–160g/plant buiten. Al met al genoeg heerlijke wiet!
Aroma, smaak en effect van White Widow F1 Hybride Automatic
Dankzij de F1 hybride-genen produceert deze wiet ook een sterk effect en een geweldige smaak. White Widow F1 Automatic leunt zwaar op haar ouders White Widow en Critical om je te verwennen met een muskusachtige, aardse smaak, doorspekt met kruiden en dennen. Dit zorgt voor een hartige maar bijzonder lekkere rookervaring. White Widow F1 Automatic wekt een cerebrale, euforische high op die een explosie van energie veroorzaakt! Profiteer van een heerlijke focus, zolang je er met mate van geniet.


| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Myrceen, Humuleen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten, Tuinkas |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | White Widow x Critical |
| Genetica | Sativa dominante autoflower |
| THC | 20% |
| CBD | Laag |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 11-12 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 90cm |
| Hoogte (Outdoor) | 90cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 500g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 150g/plant |
| Weerstand | Bestand tegen ziektes, Bestand tegen ongedierte |
| Smaak / Aroma | Aards, Dennen, Kruidig |
| Effecten | Euforisch, Cerebraal, Energiek, Gefocust |
Aanvullende informatie over dit product:
Legend
Can’t wait
no germinate
bought 5 pack of these, started in coco noir seed started kit, along with cucumber and squash seeds. 10 of 11 cucumbers up in two days, all 6 squash up in 4. day 5 two of these showed, next day one more. other two never popped.
F1
Perfekte Keimrate
Déçu mais sûrement de ma faute
Je ne sais pas si cest parce qu'il fallait faire quelque chose de spécial pendant la germination au vu que c'est une variété F1. Mais pour moi la graine n'a pas germé après déjà 2 semaine
Sinon d'expérience je peu vous dire que les zamnesia seed sont de bonne qualité.
Passt
Hab keinen unterschied gesehen zu normalen autoflowerings, aber war gut
Classic
No good if u are aracnophobic
I am Leclerc
Love my Ferrari
Leider leider...
Geil!
Pour bientôt
Classique à venir
Pflegeleicht & aromatisch
Keimrate: 3/3.
Eine wirklich tolle Pflanze mit angenehmer, belebender Wirkung und einem urigen, oldschooligen Geschmack.
Sie bleibt kompakt und ist sehr pflegeleicht.
Ich werde mir diese Sorte auf jeden Fall wiederholen.
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
