Purple Urkle (Zamnesia Seeds) Feminized
-
Heerlijke smaak: geniet van vleugen bessen, druiven en pruimen.
-
Grote oogst: tot 400 g/m² binnen en 700 g/plant buiten.
-
Ontspannend effect: rustgevende sensaties met opbeurende momenten.
-
Makkelijk te kweken: Purple Urkle bloeit binnen 7 tot 9 weken (buiten kun je in september oogsten).
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Purple Urkle: heerlijk effect en geweldige smaak

Purple Urkle is een directe afstammeling van een Mendocino Purps fenotype. Deze indica dominante, feminized soort is ontwikkeld door het bekwame team van Zamnesia Seeds en heeft alles in huis om de harten van fans van wiet te veroveren. Met maar liefst 20% THC heeft Purple Urkle veel te bieden, van zaadje tot oogst en nog lang daarna!
Purple Urkle kweken: een geweldig avontuur
De robuuste en veerkrachtige Purple Urkle kun je binnen, buiten of in een tuinkas kweken. Je zult versteld staan van hoe gemakkelijk het is om deze soort van zaad tot oogst te verzorgen. Purple Urkle bereikt binnen een hoogte van 120 cm, of 160 cm in de buitenlucht. Mocht je haar grootte wat willen beperken, kun je gerust wat LST toepassen. Met wat liefdevolle verzorging zal Purple Urkle je na een bloei van 7 tot 9 weken belonen met een oogst van 400 g/m² binnen. Buiten kun je eind september uitkijken naar een opbrengst van zo'n 700 g/plant.
Purple Urkle: fruitige smaken en een rustgevende stone
Purple Urkle pronkt met verrukkelijke smaken en aroma's. Die geuren komen in de bloei ook steeds duidelijker naar voren. Bij het roken of vapen van de wiet, kun je genieten van een rijke, fruitige smaak met vleugen druiven, bessen en pruimen. De stone is rustgevend en ontspannend, maar je kunt ook opbeurende sensaties ervaren. Zo'n heerlijk effect is geschikt voor elke gelegenheid, of je je nu in een sociale setting bevindt of solo op de bank zit.

| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Geschikt voor | Binnen, Buiten, Tuinkas |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Mendocino Purps (phenotype) |
| Genetica | 80% Indica / 20% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Fotoperiode |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 7-8 weken, 8-9 weken |
| Hoogte (Indoor) | 120cm |
| Hoogte (Outdoor) | 160cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 400g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 700g/plant |
| Weerstand | Bestand tegen schimmel, Bestand tegen ongedierte |
| Smaak / Aroma | Fruitig, Bessen, Druiven |
| Effecten | Rustgevend, Opbeurend, Verzachtend |
Aanvullende informatie over dit product:
Awesome
Two great ones in one
Seht enttäuschend
Von drei zugesendeten Samen, ist leider nur einer aufgegangen.
Natürlich sind alle drei Samen unter den gleichen Bedingungen behandelt worden. Das gleiche spiegelt sich wieder mit einer anderen Sorte, hier ist auch nur einer von dreien aufgegangen. Für mich war das meine letzte Bestellung bei Zamnesia
Purple Urkle
One of the best purples there is!
Not happy.
5 seeds and none of them sprouted. Never ordering here again.
Very good
Wonderful purple variety
Parfait
Nikel
Good strain
Intense flavours
Top
Magnifique
Purple urkle
This strain is worth growing
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
