White Truffle (Zamnesia Seeds) Feminized
- Complexe smaak: geniet van heerlijke vleugjes zoet herfstfruit en noten.
- Effect op het hele lichaam: ervaar cerebrale effecten die na een tijdje het hele lichaam ontspannen.
- Genetica voor kenners: White Truffle is een unieke variëteit van Gorilla Butter.
- Genoeg THC: White Truffle toppen bevatten tot wel 25% THC.
White Truffle: aards, elegant en buitengewoon
Verrijk je cannabistuin met de nieuwste Amerikaanse genetica. White Truffle Feminized zaden (GG x Peanut Butter Breath) stammen af van de beste soorten uit de VS. En zoals je zou verwachten, hebben ze veel in hun mars, waaronder veel THC, verrukkelijke smaken en een ontspannend effect. Oh, en hadden we al gezegd dat ze ook nog eens makkelijk zijn om te kweken? Koop nu White Truffle wietzaden en trakteer jezelf op een makkelijke kweek en verrukkelijke Amerikaanse toppen.
Hoe kweek je White Truffle?
White Truffle is 60% indica dominant en heeft als erfgenaam van de gewilde Gorilla Butter uitstekende groei-eigenschappen geërfd. De zaden groeien binnen enkele weken uit tot sterke planten, zowel binnen, buiten als in een kas. Met bossig gebladerte, een sterke centrale stengel en stevige zijtakken laten White Truffle planten al vroeg hun uitstekende potentieel zien. Binnen bereiken ze een gemiddelde hoogte van 130 cm en bloeien ze 9-10 weken. Buiten daarentegen kunnen White Truffle planten 220 cm hoog worden en zijn ze in oktober klaar voor de oogst. White Truffle produceert daarbij zware toppen met compacte, gezwollen kelken. Ze levert binnen tot wel 450 g/m² op en buiten zo'n 500 g/plant.
Geniet van een heerlijke smaak — je verdient het!
De groeikenmerken van de White Truffle cannabis strain zijn al om enthousiast van te worden. Toch maakt vooral het White Truffle aroma deze plant zo bijzonder. De toppen van White Truffle, die vol zitten met ijsachtige trichomen, glinsteren in het licht en geven al een voorproefje van haar krachtige effecten en volle smaak. Steek een joint met deze wiet op en geniet van complexe aroma's die de zoetheid van rijpe bosvruchten combineren met romige, boter- en nootachtige ondertonen. Vervolgens kun je, enkele minuten na je eerste trekje, van het sterke effect genieten, dat eventuele zorgen verdrijft en je lichaam volledig ontspant.
| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Ocimeen, Myrceen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten, Tuinkas |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | GG x Peanut Butter Breath |
| Genetica | 60% Indica / 40% Sativa |
| THC | 25% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Fotoperiode |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 9-10 weken |
| Hoogte (Indoor) | 130cm |
| Hoogte (Outdoor) | 220cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 450g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 500g/plant |
| Smaak / Aroma | Zoet, Aards, Fruitig, Nootachtig |
| Effecten | Rustgevend, Cerebraal |
Aanvullende informatie over dit product:
White Truffle
Met nieuwe maan gepoogd 3 zaadjes te ontkiemen, 1 voos, 2 ontkiemd, met enige hulp het zaaddoosje afgeschud. Zaadlobben openden, 2 eerste blaadjes openden zich, 1 werd niet groter dan 1cm met slechts 2 blaadjes, minuscuul, en heeft dit ca10 dagen volgehouden. 2e is nu bijna 1 dm en heeft 3 bladsprongen... Wie weet rook ik er deze herfst misschien wel een stickie van.... Diep, diep triest. Met slechts 1 plant(je) wordt het leven nu en volgend jaar ineens weer een flink stuk duurder... Bummer!!!
Voor volgend jaar dus een betere leverancier zien te vinden...
Monsterbuds
Die White truffel hat sehr gut abgeliefert. Sie ist extrem stabil gewachsen und hat auch jeden Stress gut weg gesteckt ohne große wachstumsstops. In der Blüte gab's leider Bananen aber ich hab's unter Kontrolle bekommen und alles gut entfernen können. Die Buds sind echte dicke feste Knollen geworden. Leider auch da einer schimmlig geworden aber das ist das Leben mit festen dicken Buds ... Ein erwischts meistens. Ne aber so top Weed lässt sich super rauchen schmeckt wies im grow gerochen hat also top zufrieden. Hoffe bloß bei den nächsten bleibt mir das zwittern erspart.
White truffle
Excellent strain.
Thanks!!
Look forward to this grow!
Excellent
Very good product.
ok
Für die Sammlung
Schönes Mädel
Schönes Mädel und gutes Kraut. Top.
schnelle lieferung
freu mich schon wenn sie fertig ist
top
Nothing to complain
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
