Lemon Cherry Gelato Automatic (Zamnesia Seeds) Feminized
- Waanzinnige smaak: een heerlijke mix van fruit en dennen, met zure, zoete, tropische en houtachtige elementen.
- Autoflowering topkwaliteit: Sunset Sherbet × Girl Scout Cookies × ruderalis voor snelgroeiende, veerkrachtige planten.
- Compact en veelzijdig: dankzij de beheersbare hoogte ideaal voor binnen of buiten.
- Evenwichtig effect: ontspant en verbetert de concentratie en creativiteit.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Lemon Cherry Gelato Auto: een compacte, fruitige sensatie die moeiteloos groeit
Lemon Cherry Gelato Automatic heeft alle kenmerken van haar fotoperiode tegenhanger behouden, maar dan in een handig autoflowering zaadje. Deze soort is ontstaan uit een kruising tussen Sunset Sherbet, Girl Scout Cookies en een geheime ruderalis, wat garant staat voor een prettige, maar dynamische ervaring. Dankzij de genetische samenstelling van 60% indica en 40% sativa mag je op diep ontspannende effecten rekenen, terwijl je geest helder en gefocust blijft. Met een THC percentage van 24% is deze soort perfect wanneer je een zalige, evenwichtige impact wil ervaren, zonder je overweldigd te voelen.
Lemon Cherry Gelato Automatic kweken: compact, snel en lonend
Je kunt deze autoflower snel en makkelijk kweken, waardoor eigenlijk iedereen ermee uit de voeten kan. Binnen piekt de plant op een compacte hoogte van 70 cm, terwijl ze buiten 120 cm kan bereiken. Omdat deze plant vanzelf overschakelt op de bloei, hoef je je niet bezig te houden met het veranderen van de lichtcyclus; plant je zaden en kijk toe hoe ze groeien. De volledige levenscyclus van zaad tot oogst duurt ongeveer 10-11 weken. In deze korte periode produceert Lemon Cherry Gelato Automatic binnen een indrukwekkende oogst van wel 400 g/m². Buiten kun je onder goede omstandigheden tot wel 200 g/plant oogsten.
Rijke aroma's en een evenwichtige, opbeurende ervaring
De autoflowering Lemon Cherry Gelato belooft ook een traktatie voor je zintuigen. Zet je schrap voor een ingewikkelde mix van fruitige, dennenachtige, zure, zoete, tropische en houtachtige aroma's. Bij elke trek kun je een heuse smaakexplosie proeven die ook lang in je mond blijft hangen. En dan hebben we het nog niet over de effecten gehad! Reken op een ontspannende, maar opbeurende impact, perfect voor een avondje bankhangen, creatieve uitspattingen of een gezellige tijd met je vrienden. Ben je al even op zoek naar een smaakvolle soort die snel en makkelijk groeit en ook nog een evenwichtig effect biedt? Dan verdient Lemon Cherry Gelato Auto absoluut een plaatsje in je tuin!
| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Ocimeen, Pineen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Sunset Sherbet x Girl Scout Cookies x Ruderalis |
| Genetica | 60% Indica / 40% Sativa |
| THC | 24% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 10-11 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 70cm |
| Hoogte (Outdoor) | 120cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 400g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 200g/plant |
| Smaak / Aroma | Zoet, Fruitig, Dennen, Houtachtig, Zuur, Tropisch |
| Effecten | Rustgevend, Opbeurend, Helder |
Aanvullende informatie over dit product:
Seeds weren’t viable
None of the seeds germinated. Something that hadn’t happened before.
Cadeaux
Super
Keine Keimung
Alle drei leider nicht gekeimt
0/3 sprouted seeds
I bought these seeds along with the Barney Farm ones.BFs have sprouted these of 3 seeds not even one. Now I'm also out of time to put others. Bumped in the greenhouse with lights and controlled temperature
I
Hoge THC, compacte toppen
Strakke, dichte toppen met een hoge THC‑waarde en een snelle bloeicyclus.
Slecht zaad
Ik heb ditjaar al 6 zaadjes besteld niets is uitgekomen ! Ik kan niet anders dan slechte reactie geven + vind het ook totaal niet kunnen
War ein Geschenk
War zwar auch ein Werbegeschenke (ein einzelner Samen) ist aber leider auch nicht gekeimt wie 3/5 insgesamt bei diesem Geschenk
Keimfaul? Zu alt?
Leider haben bei mir diesmal von 3 Samen nur zwei gekeimt, wobei ein Pflänzchen Schwierigkeiten hatte, sich von der Saathülle zu befreien und kaputt geangen ist.
Bei den in selber Lieferung erhaltenen 3 Samen Hawaiin Snow hat auch nur einer gekeimt, glücklicherweise haben aber alle drei Pink Rozay problemlos gekeimt. Alles in lang bewährtem Verfahren, gleichen Bedingungen und Keim-Häuschen.
Lecker
Sieht herrlich aus wird dieses Jahr gesäht. Bin gespannt. Punktesystem Gift Points finde ich auch eine coole Sache. Mal schauen was ich mir als nächstes für die Punkte hole . Daumen hoch
Top
Alles wie versprochen
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
