Grease Monkey Automatic (Zamnesia Seeds) Feminized
- Rijke terpenen: geniet van een gulle oogst, bestaande uit eersteklas wiet met de smaak van brandstof.
- Evenwichtige hybride: Grease Monkey Auto heeft de perfecte verhouding tussen indica en sativa.
- Super krachtig: de enorme hoeveelheid THC wekt een intense stone op.
- Beroemde ouders: Grease Monkey Auto is de nakomeling van GG4 x Cookies & Cream.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Zamnesia Seeds - Grease Monkey Automatic: binnen enkele weken genieten
Ben je dol op het uiterlijk, de geur en de smaak van onze originele Grease Monkey? Wat vind je ervan om binnen enkele weken van vergelijkbare opbrengsten te genieten? Maak kennis met Grease Monkey Automatic, de nakomeling van GG#4, Cookies & Cream en een exclusieve ruderalis van Zamnesia. Deze soort is een razend sterke, productieve hybride die binnen enkele weken een bijzonder gulle oogst produceert. Koop de zaden vandaag nog en ervaar het zelf!
Grease Monkey Automatic kweken: een aanwinst in elke ruimte
Grease Monkey Automatic belooft een probleemloze ervaring, of je haar nu in een kweektent, de tuin of tuinkas kweekt. Omdat ze gelijke hoeveelheden indica- en sativa-genen bevat, groeit ze uit tot een prachtige, compacte plant met een gemiddelde ruimte tussen de knopen. Binnen kun je voor de bloei wat stretching waarnemen, waarna ze piekt op een hoogte van 140 cm. Buiten kan ze iets groter worden; reken op 160 cm. De bloei duurt ongeveer 8 weken en de volledige levenscyclus duurt 11-12 weken. Als het moment voor de oogst aanbreekt, kun je je binnen verheugen op ongeveer 500 g/m², tegen 200 g/plant in de buitenlucht.
Een heerlijk opvallende geur en smaak van brandstof
Net als het origineel produceert Grease Monkey Automatic veel compacte toppen met een dikke laag ijzige trichomen. Draai eens een voorraadpot met deze wiet open en geniet van de intense geur van prikkelende diesel, olie en citrus. Bij het roken van de wiet kun je soortgelijke smaken proeven, terwijl het hoge THC percentage van 22% een intense stone opwekt. Rook jij graag in de avonduren of in het weekend om lekker te ontspannen? Dan mag Grease Monkey Automatic niet in je collectie ontbreken!
| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Myrceen, Limoneen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten, Tuinkas |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | GG#4 x Cookies and Cream x Ruderalis |
| Genetica | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 9 - 11 weeks from seed to harvest |
| Hoogte (Indoor) | 140cm |
| Hoogte (Outdoor) | 160cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 500g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 200g/plant |
| Geschikt klimaat: | Gematigd, Mediterraan |
| Weerstand | Bestand tegen schimmel, Bestand tegen ongedierte |
| Smaak / Aroma | Citrus, Diesel, Scherp |
| Effecten | Rustgevend, Opbeurend, Euforisch, Vrolijk |
Aanvullende informatie over dit product:
Very nice
Nice flavour
youpi
Hâte de récolter et d'essayer.
Vous est super
zamnesia grease monkey auto
2 out of 3 seeds popped
.
.
Delicious but overpowering
Good looking strain. Very purple, very fragrant. Might be too much. Purple lemonade all the way through. Beautiful plants, small plants. But that might be the grower. Either way for the money. I would say take a shot.
0 of 3
Zero of 3 Seeds germinated...
Nice plant
Growig very fast, with much character and it shimmers of trichioms
Sirx
Ok
Enttäuschend
Von drei zugesendeten Samen, ist leider nur einer aufgegangen.
Natürlich sind alle drei Samen unter den gleichen Bedingungen behandelt worden. Das gleiche spiegelt sich wieder mit einer anderen Sorte, hier ist auch nur einer von dreien aufgegangen. Für mich war das meine letzte Bestellung bei Zamnesia
Und schon wieder keimt nur einer von drei Samen
19€ ist ja ein toller Preis, aber wenn bei euren Angeboten immer nur 30% der Samen keimen fühlt man sich veräppelt! Drei Samen, gleiche Bewässerung, gleicher Boden und Pflanztiefe und nur einer keimt?! Ich hoffe hier kommt ihr mir genauso entgegen wie beim letzten Mal, dann ändere ich die Bewertung gerne ab!
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
