Chilled Cherry (Growers Choice x Zamnesia Seeds) Feminized
Grootse, gedurfde smaken, veel THC en een uitstekende oogsten; dat is Chilled Cherry! Onze breeders creëerden deze delicatesse samen met Growers Choice. Ze selecteerden daarvoor heerlijke oudersoorten, namelijk Sunset Sherbet en Cherry Cookies. Wees er snel bij, want er zijn slechts 500 packs beschikbaar, elk met 5 Chilled Cherry-zaden en exclusieve freebies!
Growers Choice x Zamnesia Seeds - Chilled Cherry: verleidelijke smaken

Ons getalenteerde team met breeders werkt graag samen met andere zadenbanken om fans en liefhebbers van wiet te verwennen met nieuwe, opwindende soorten. Maak kennis met Chilled Cherry, een 70% indica die we in samenwerking met Growers Choice hebben ontwikkeld. Om deze geweldige soort te maken, kruisten we de overheerlijke en sterke Cherry Cookies van Growers Choice met Sunset Sherbet, onze eigen smaaksensatie. Het eindresultaat blies ons omver! Chilled Cherry bevat ongeveer 26-28% THC en levert een werkelijk verpletterende oogst wanneer je de plant onder optimale omstandigheden kweekt. Tel daar de heerlijke aroma's en smaken bij op en dan snap je dat je een bijzonder unieke soort in handen hebt.
Chilled Cherry kweken: snelle bloei en lonende oogsten

Het is een genot om te zien hoe je Chilled Cherry-zaden tot leven komen. Je kunt de planten zowel binnen als buiten kweken, want ze kunnen beide omgevingen prima behappen. Binnen bereiken de planten een beheersbare hoogte van slechts 100-120 cm. Met trainingstechnieken, zoals LST, SOG en ScrOG, kun je het formaat goed onder controle houden. Daarbij hoef je gelukkig niet in te leveren op de oogst. Na een bloei van slechts 8 weken kun je een enorme opbrengst van wel 600–700 g/m² verwachten. Buiten kunnen planten uitgroeien tot een majestueuze hoogte van 240–280 cm. Eind september kun je de schaar pakken; reken dan op maar liefst 600–700 g/plant.
Aroma's, smaken en effecten van Chilled Cherry: een zijdezachte, fruitige mix
Beide ouders zijn erg gewild om hun fruitige, dessertachtige aroma's. Daarmee is het vrij logisch dat Chilled Cherry ook lekker fruitig is! De smaak van deze toppen is een combi van zoete kersen en pittige citrus, verrijkt met genuanceerde vleugjes snoep en aardse, nootachtige koekjes. Daarmee staat je een heuse sensatie te wachten, ongeacht hoe je de wiet gebruikt. Na het roken of vapen, laat het hoge THC percentage snel van zich horen. Samen met wat andere fytochemicaliën wekt het een langdurige, opwekkende high op die je zowel fysiek als mentaal kunt voelen.
Wat zit er in de doos?

Om deze samenwerking uitgebreid te vieren, hebben we er nog een schepje bovenop gedaan. Ons pack bevat niet alleen de zaden van Chilled Cherry, maar ook een aantal exclusieve extraatjes. Je ontvangt het volgende:
- 5 Chilled Cherry-zaden
- Certificaat van echtheid, met een uniek nummer
- Kiemkit
- Exclusieve Zamnesia Clipper
- Exclusieve Zamnesia Vloei + Tips
- Exclusieve Zamnesia Pot Markers
- Exclusieve Chilled Cherry Sticker
Wacht niet te lang. Zet deze verrukkelijke soort onmiddellijk in je kweekruimte en pluk de vruchten van onze exclusieve samenwerking met Growers Choice!
| Merk | Zamnesia Seeds, Growers Choice |
|---|---|
| Terpenen | Ocimeen, Limoneen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Gemiddeld |
| Ouders | Sunset Sherbet (Zamnesia Seeds) x Cherry Cookies (Growers Choice) |
| Genetica | 70% Indica / 30% Sativa |
| THC | 28% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Fotoperiode |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 8-9 weken |
| Hoogte (Indoor) | 120cm |
| Hoogte (Outdoor) | 280cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 700g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 700g/plant |
| Smaak / Aroma | Zoet, Aards, Citrus, Fruitig, Nootachtig |
| Effecten | Opbeurend, Langdurig |
Aanvullende informatie over dit product:
Erst Qual dann WoW
Die Pflanze hat mich fast in den Wahnsinn getrieben. Sie war nicht gerade Stress resistent und diverse Schädlinge hatten richtig Bock auf ihre tiefroten vor saftigen Trichomen triefenden Buds. Es recht aufwendig das richtige Klima etc für die Dame zu finden. Trotz alle dem, bin ich vom Ergebnis trotz einiger Ernte Einbußen, mehr als zufrieden. Die Buds triefen förmlich. Sowas habe ich nach 25 Jahren noch nie erlebt. Mein Kollege dachte ich hätte die in Sirup getaucht. Die Buds sind wirklich nass klebrig. Der Taste haut einen um. Die Kirsche ist unverkennbar mit einem Hauch von Ice. Der Turn steigt direkt in den Kopf und lässt dich entspannt in die Couch sinken. Ganz feines Zeug. Wer nicht zwingend Wert auf den riesen Ertrag legt, sonder auf der Suche nach einem ganz besonderen Geschmack ist, ist hier mehr als richtig. 10 von 10
Nice box
To stay in the chill
smooth and chilled
tasting is really cherry like, very dense short bushy plants, nice to grow. thankful
Au top!
Parfait !
Top
Très beau coffret collector
top
bis jetzt waren alle special dinger mega
Sehr Lecker
Tolle Pflanzen mit super Aroma.
Top
Guter Seed
Ist ganz ok
Guter Strain leider vom Geruch her nicht das was ich erhofft habe.
Tolle Box
Schöne Box zum sammeln, 100%keimrate
Pflanze wächst schön gleichmäßig auf dem Balkon, bin auf die ernte gespannt
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
