Purple Queen (Royal Queen Seeds) Feminized
Royal Queen Seeds - Purple Queen: Sensationele Purple Kush Hybride
Purple Queen is de trotse troonopvolgster van de zuiverste Purple Afghani en Hindu Kush fenotypes. Die zijn samengebracht in deze werkelijk verbazingwekkende en rijkelijk belonende Kush kruising.
Als je haar uiterlijk bestudeert, kun je duidelijk zien dat Purple Queen een cannabissoort is van koninklijke afkomst. Maar haar betoverende schoonheid wil absoluut niet zeggen dat je er veel werk aan hebt. Deze nobele dame doet het altijd goed. Of je haar nu binnen, buiten, in hydro, of in aarde kweekt. Ze tiert weelderig in matige tot warme klimaten. Binnen kun je een opbrengst verwachten van zo'n 500g/m² bij optimale kweekomstandigheden en tot 700g/plant als je haar buiten kweekt. Haar korte bloeiperiode van zeven à acht weken is ook een groot voordeel.
De oeroude Kush genetica van Purple Queen voorziet de plant van een uitstekende natuurlijke weerstand. Bovendien maakt haar hoge tolerantie voor voedingsstoffen haar zeer geschikt voor hydroponisch kweken. Terwijl ze buiten een hoogte van 210cm kan bereiken, blijft ze binnen meestal onder de 100cm en daarmee makkelijk hanteerbaar.
De bonte toppen van deze purple lady zien er aan het eind van de rit fantastisch uit. Wacht maar tot haar sappige toppen je smaakpapillen verwennen met haar excellente smaak. Ze combineert duidelijk aanwezige tonen van hout en dennen met Kush-achtige vleugjes diesel. Dit alles wordt afgemaakt met frisse citroen. Haar rook is rijk en vol, maar toch zijdezacht en aangenaam. Omdat ze een indica-dominante cultivar is (75% indica), zijn haar effecten krachtig. Daarbij zijn ze direct merkbaar en houden ze lang aan. Bereid je voor op een buitengewone indica stone met super ontspannende couch-lock effecten. Je ervaart pieken van geluk en euforie die je overspoelen! Purple Queen leent zich goed als rokertje om aan het eind van een lange dag even te chillen. Ook is ze een uitstekend kruidenmiddel voor een gezonde nachtrust.
Purple Queen van Royal Queen Seeds is een waanzinnige Kush hybride. Ze laat zien dat het kweken van cannabis van wereldklasse niet moeilijk hoeft te zijn. Deze wonderschone soort heeft het allemaal, met een verrukkelijke smaak en fantastische high!
Merk | Royal Queen Seeds |
---|---|
Genetica | 75% Indica / 25% Sativa |
Ouders | Hindu Kush x Purple Afghani |
Bloeitijd | 7-8 weken |
THC | 22% |
CBD | Laag |
Opbrengst Indoor | 450-500 gr/m² |
Opbrengst Outdoor | 650-700 gr/plant |
Hoogte (Indoor) | 120cm |
Hoogte (Outdoor) | 210cm |
Beschikbaar Als | Feminized Zaden |
Bloei soort | Fotoperiode |
Sekse | Feminized |
Aanvullende informatie over dit product:
Silence ça pouce
Je suis débutant, sans vraiment de connaissance, ça serait vraiment top d'avoir un petit guide, pour la taille conseillée, la récolte... En tout cas ça pousse en pleine terre dans région Nord.
Beste
Wallah gute cusengz
Germination facile et rapide
elles sont sortie en 3 JOURS;
I Love it
20ca. An 1 pfl . 7liter Topf
Super schone buddddddd.......
Nicht rosa aber hel grün sehr leichter erfrischender gschmack mit
Ordentlich fums dahinter!!!!!
Pour le moment top
A germée très rapidement et pousse douce plus d'infos à la recolte
Super goût mais rendements ridicule
Un très bon goût, mais vraiment déçu par toutes mes graines acheter chez rqs. Dommage
Warning!
I would not recommend buying only one seed as the genetic seem to be a bit weak.
1/1 germinated BUT the seedling turnt yellow and died in about 10 days.
Soil wasn't the problem cuz my other babys liked it!
Always the best quality of seeds
Every single sed sprouted and growing full speed
Top strain
Un vrai plaisir à cultiver et des têtes effectivement violettes ce qui est rare à obtenir ! A+++
Purple queen
Is een goed groeiende plantruikt niet te sterk maar rookt krachtig. Heerlijk een aanrader
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden