Herz OG (Exotic Seed) feminized
Herz OG van Exotic Seed is de allereerste strain die voortkomt uit de samenwerking tussen een zadenbank en een Duitse rapper. Herzog en Exotic Seed hebben nauw samengewerkt en deze ultra-sterke kruising van Larry OG en Kosher Kush gecreëerd. Deze reeds bekroonde combinatie verwent rokers met een effect dat stevig binnenkomt en heerlijke aroma's.
Exotic Seed - Herz OG: Karakteristieke strain van de Duitse rapper Herzog
In de VS is het een gewoonte voor rappers een strain te creëren die naar hem/haar is vernoemd. Wiz Khalifa heeft bijvoorbeeld zijn Khalifa Kush en Snoop Dogg zijn cannabislijn 'Leafs by Snoop'. Bovendien bezitten hiphopartiesten als Berner eigen bedrijven die de toekomst van marihuana vormgeven met strains als Girl Scout Cookies en Gelato. Het is dan ook geen verrassing dat we meer en meer rappers zien met een eigen strain. Of die zich verbinden aan een bepaald cannabismerk. Exotic Seed brengt ons nu de allereerste strain die voortkomt uit de samenwerking met een Duitse rapper; Herzog. En zoals dat hoort, heeft deze karakteristieke soort de naam Herz OG gekregen.
Herz OG is een indica-dominante kruising (60% indica/40% sativa) tussen Larry OG en Kosher Kush. Samen vormen ze een fascinerende combinatie van twee van de beste versies van OG Kush die er zijn. Binnen bloeit Herz OG 9 weken en daarbij levert ze 400-450g/m² op. Als je haar echter buiten kweekt, is de plant in oktober klaar voor de oogst.
Het hoge THC-gehalte geeft een krachtige, ontspannende high. Het effect is zo sterk dat het voelt alsof je een stomp krijgt (op een goede manier). Zelfs ervaren rokers worden net zo high als de allereerste keer. Bovendien heeft Herz OG een diep en rijk aroma en dat geldt ook voor haar smaak. Reken op een mengsel van vers hout, den en honing dat je compleet verwent.
Vanwege haar verbazende kenmerken heeft Herz OG al diverse prijzen gewonnen, waaronder de 1e prijs bij de Herbes del Dimoni 2018 in de categorie 'Indoor' en de 3e prijs bij de Spannabis Champions Cup 2018 in de categorie 'Indica'.
Merk | Exotic Seed |
---|---|
Genetica | 60% Indica / 40% Sativa |
Ouders | Larry OG x Kosher Kush |
Bloeitijd | 9-10 weken |
THC | Hoog |
CBD | Laag |
Opbrengst Indoor | 400-450 gr/m² |
Opbrengst Outdoor | Gemiddeld |
Hoogte (Indoor) | Gemiddeld |
Hoogte (Outdoor) | Gemiddeld |
Beschikbaar Als | Feminized Zaden |
Bloei soort | Fotoperiode |
Sekse | Feminized |
Super Strain
Bin begeistert, von 3 Seeds alle gekeimt und dazu auch super lecker vom Geschmack. Hab ich mir gleich nochmal geordert.
12 samen gekauft nur 2 Gekeimt
Ich verstehe ja wenn 2-3 stück nicht kommen aber bei so einen preis müssten eigentlich alle kommen es sind nir 2 von 12 gekeimt mal gucken ob die überleben..?
Köstlich
Nicht ein Samen gekeimt.
Habe verschiedene Sorten mit der gleichen Methode keimen lassen, unter anderem Zamnesias Hausmarke und eine weitere Fremdmarke. Alle Samen sind einwandfrei gekeimt, nur keiner der Herz OG Samen. Schade...
Keiner von den 3 Samen gekeimt
Ich habe mir 3 Samen bestellt und wollt sie wie sonst auch immer in dem Propegator pro Keimen lassen. Es hat aber keiner von den 3 Samen gekeimt also leider keine Kaufempfehlung
Beste Buds ever
Nice buds
Sehr Gut
Nice!
Herz
LG
Green B. Micha
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden