Wurlz F1 Automatic (Zamnesia Seeds) Feminized
Dankzij genetische technieken uit de commerciële landbouw, biedt Wurlz F1 hybride Automatic van Zamnesia een uniforme kweekervaring. Daarbij levert ze veel zoete, fruitige toppen boordevol terpenen en THC op, wat in rustgevende effecten resulteert. Van zaad tot oogst duurt het bovendien slechts 9-10 weken.
Zamnesia Seeds - Wurlz F1 Hybride Automatic: effecten die je doen duizelen!
Als resultaat van de combinatie Runtz met Watermelon Candy biedt de betrouwbare Wurlz F1 Automatic een uniforme en vooral gemakkelijke kweekervaring. De resulterende toppen hebben verbluffende smaken en rustgevende effecten, waardoor deze strain het zeker verdient om op je verlanglijstje te staan!
Wurlz F1 Hybride Automatic kweken

Als autoflowering soort heeft Wurlz F1 Hybride Automatic slechts 9-10 weken nodig om van ontkieming naar oogst te gaan. En gelukkig heeft ze behalve wat reguliere verzorging niet veel nodig. Dit komt deels door de F1-genen die deze soort zeer robuust maken. Met deze zaadjes krijg je planten die een vergelijkbare hoogte bereiken en een vergelijkbare (grote) opbrengst opleveren. Bovendien is Wurlz F1 Automatic zeer goed bestand tegen ziekten, plagen en andere kwalen.
Met een hoogte van ongeveer 65-80cm is Wurlz F1 Automatic geen al te grote plant, en past ze zonder problemen in kleinere ruimtes. Als ze eenmaal klaar is voor de oogst, kan ze binnen wel 450–500g/m² en buiten zo'n 50–150g/plant opleveren.
Aroma's, smaken en effecten van Wurlz F1 Hybride Automatic
Nadat Wurlz F1 Automatic je heeft verrast met haar gemakkelijke karakter, moet het beste nog komen: het roken. Deze cultivar zit boordevol terpenen en biedt daarmee een fruitige, snoepachtige smaak met een vleugje dennen om het af te maken. Wat effecten betreft, zorgt ze met 24% THC en een nauwkeurig afgestemde combinatie cannabinoïden voor een lichamelijk ontspannende high, die bij hoge doses in een sterke couch lock overgaat. Dus ga er eens lekker voor zitten met je vrienden, haal wat snacks in huis en zet een goede film op; dit is ontspanning zoals je nog nooit hebt ervaren.


| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Myrceen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Runtz x Watermelon Candy |
| Genetica | Auto Hybrid |
| THC | 24% |
| CBD | Laag |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 9-10 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 80cm |
| Hoogte (Outdoor) | 80cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 500g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 150g/plant |
| Geschikt klimaat: | Gematigd |
| Weerstand | Bestand tegen ziektes, Bestand tegen ongedierte |
| Smaak / Aroma | Fruitig, Dennen, Snoep |
| Effecten | Rustgevend, Verzachtend, Couch lock |
Aanvullende informatie over dit product:
Nicht mein Ding
Kann man Rauchen , brauch ich aber nicht nochmal
Top
Bin gespannt auf den Anbau und den Strain
Looking forward
Great addition to vault
Très dessus
Sur 3 graine seulement 1 à pris et très longue à germé
Top
Mein erster F1 Strain.
Funktioniert wie es soll. Bestelle ich wieder.
Perfekt
Sehr gute Rate
Satisfait
C'était pour un pote. Et il semble satisfait.
Leider tot
Ist leider nicht sehr hitzebeständig.
Good
Top strain
Im gewächshaus
2024 im gewächshaus angebaut. Wenig pflege guter ertrag.
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
