Green Crack F1 Automatic (Zamnesia Seeds) Feminized
We zullen niet snel zeggen dat je al je kennis over wiet in de prullenbak moet gooien, maar met Green Crack F1 Automatic komen we daar aardig bij in de buurt! Door gebruik te maken van F1-genen was cannabis kweken nog nooit zo eenvoudig. Deze planten bieden constante en ongelooflijke oogsten. Maak je klaar voor eersteklas toppen, boordevol smaak en met verbluffende effecten.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Zamnesia Seeds - Green Crack F1 Hybride Automatic: betrouwbare planten, geweldige toppen

Green Crack F1 Hybride Automatic van Zamnesia Seeds heeft een nauwkeurig afgestemd genetisch profiel; een combinatie van Skunk #1 en Afghani. Het resultaat van deze kruising: een betrouwbare soort die moeiteloos te kweken is en aanzienlijke opbrengsten oplevert!
Green Crack F1 Hybride Automatic kweken
Of je deze soort nu wilt kweken in een kweektent, kas of buiten, je zult versteld staan van haar aanpassingsvermogen. En dat is nog lang niet alles! De F1 Hybride-genen in Green Crack F1 Automatic bieden ook unieke stabiliteit, betrouwbaarheid en uniformiteit. Ieder zaadje dat je kiemt, heeft het potentieel om gelijkwaardige resultaten op te leveren. Green Crack F1 Automatic wordt daarbij tussen de 60 en 90cm groot.
Met ongeveer elf weken van kieming tot oogst, is Green Crack F1 Automatic niet de snelste soort. Ondanks dat zorgen die bonusweken voor een betere plant die uitstekende oogsten zal opleveren. Na een kweek bestaande uit weinig onderhoud, kun je een oogst van ongeveer 450–550g/m² (binnen) of zo'n 50–200g/plant (buiten) verwachten. Echt indrukwekkend voor een plant van dit formaat.
Aroma's, smaken en effecten van Green Crack F1 Hybride Automatic
In het aroma en de smaak van Green Crack F1 Automatic komt de invloed van haar voorouders duidelijk terug. Geniet van intense, skunkachtige smaken vermengd met een beetje aardsheid, kruiden en peper. Ideaal voor concentraten om te dabben, maar ook heerlijk om rokend of vapend te ervaren. Met hoge concentraties van diverse terpenen en 21% THC biedt Green Crack F1 Automatic daarbij een energiekmakende high en een verhoogde focus. Bovendien zijn de effecten fijn voor als je wilt socializen.


| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Caryofylleen, Myrceen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten, Tuinkas |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Skunk #1 x Afghani |
| Genetica | Sativa dominante autoflower |
| THC | 21% |
| CBD | Laag |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 11-12 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 90cm |
| Hoogte (Outdoor) | 90cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 550g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 200g/plant |
| Smaak / Aroma | Aards, Pittig, Skunk |
| Effecten | Energiek, Gefocust, Sociaal |
Aanvullende informatie over dit product:
Alle Samen gekeimt
Hab alle zusammen in Sog gegrowed, kann sie nur weiterempfehlen
Sehr stabile strain
Alle Samen sind aufgegangen and sind prächtige pflanzen geworden
Super Keimung
Alle drei Samen sind schnell gekeimt und wachsen super.
F1 Haze
Sativa dominant F1 strain. Easy to grow, stays relatively small. Nice heady high
She popped quick
So far so good only been a few weeks and she is looking really good .1 day and a half it popped and was ready hopefully the other are as good
da provare
da provare
Easy to grow
And potent
Top
The Formula1 of zamni's varieties
Crack Attack!
Beautiful strain
Giftig
F1
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
