LSD Automatic (Zamnesia Seeds) Feminized
- Klassieke genetica: LSD Auto is een kruising van Mazar-I-Sharif en Skunk, met een vleugje ruderalis!
- Supersnelle groei: van zaad tot oogst in slechts 10 weken.
- 23% THC: voor een tintelende body buzz en een euforische, psychedelische high!
- Typische skunk geur en smaak: een frisse citrusgeur met een rijke, gekruide tabaksmaak.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
LSD Auto: skunky citrussmaken en psychedelische highs!
LSD Auto is net als haar fotoperiode versie afkomstig van de legendarische Mazar-I-Sharif en Skunk, maar dan verrijkt met een vleugje ruderalis voor die autoflower magie. Perfect voor wie snel moeiteloos dichte, frosty toppen met een psychedelische high wil oogsten.
LSD Auto kweken: snel oogsten, veel opbrengst
LSD Auto is geschikt voor elke kweker, of je nu net begint of al wat ervaring hebt. Ze gaat van zaad tot oogst in slechts 9 tot 10 weken. Binnen blijft ze lekker compact (ongeveer 80 cm) en levert ze tot 450 g/m² op. Buiten wordt ze iets groter (rond de 100 cm) en kan ze tot 300 g per plant opleveren. Met haar opvallende foxtails en een mix van groene, oranje en paarse tinten is ze een echte blikvanger, en dan hebben we het nog niet eens over de effecten gehad!
Klassieke Skunk smaak en psychedelische effecten
Maal de dichte toppen en binnen no-time hangt er een intense, zure snoepgeur in de lucht. Inhaleer de volle rook en proef de verrassende mix van old school hasj, aardse tabak en krachtige skunk, echt genieten! Met 23% THC bezorgt LSD Auto je een euforische, heldere high die je spontaan doet glimlachen en volledig laat ontspannen, met een prettig tintelend gevoel door je hele lijf. Bestel je zaden nu en geniet van een heerlijke, trippy ervaring, zonder paranoia en met alleen maar positieve vibes. Maar wees snel, want op = op!
| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Caryofylleen, Myrceen, Limoneen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Mazar-I-Sharif x Skunk x Ruderalis |
| Genetica | 70% Indica / 30% Sativa |
| THC | 23% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 9-10 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 80cm |
| Hoogte (Outdoor) | 100cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 450g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 300g/plant |
| Smaak / Aroma | Citrus, Skunk, Zuur, Hasj |
| Effecten | Rustgevend, Euforisch, Cerebraal, Fysieke buzz |
Aanvullende informatie over dit product:
Nice
I have high expectations
Schnell gekeimt
Schnell gekeimt, kommst stabil aus der Erde. Nun Vorfreude auf das Ergebnis.
Is good
Nice yield
Eccellente
Grande resa con minime attenzioni!
Good buzz !
5 gallon pots, indoor, 20/4 300w LED, LightMix, Hesi nutrients, 2 plants. 35 grams ea. dry bud. Good buzz, taste nice. One grew weird and may have grown a penis, it reminded me of Professor Grinspoon pictures I've seen. So the other ladies have some mature seeds as I harvested a bit late due to holidays. I think I'll have a good 100 or more. Thanks Zammi ! ! !
no germinate
started two of these 6 days ago in coco noir starter, no success.
Top strain
Easy to grow and very potent
Rapidité de germination
Wow, a peine deux jours dans la terre, il me disent coucou. Dommage il ni a rien pour charger une photo.
Gut
Aber nur 2 von 3 gekeimt
Super
Schon das zweite Mal, wurde echt gut und hat einen guten Fön gehabt. Beim ersten Mal sind alle Samen aufgegangen und es wurden schöne gesunde Pflanzen. Hoffe, das Glück habe ich diesmal auch, yammy! :)
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
