Blueberry Crumble Automatic (Zamnesia Seeds) feminized
- Zoete, romige smaak: volle Blueberry-toon met dessertachtige afdronk.
- 22% THC: relaxte, ontspannende high voor elk moment van de dag.
- Indica-leanende auto: compact, krachtig en makkelijk te kweken.
- Snel klaar: oogstklaar in slechts 9–10 weken na ontkiemen.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Blueberry Crumble Auto - Zamnesia Seeds: zoet, snel en rustgevend
Blueberry Crumble Auto is een onweerstaanbare traktatie voor zowel kwekers als rokers: een compacte, snelle en smaakvolle soort die perfect de behaaglijke, zoete essentie van haar naam vangt. Deze 80% indica-hybride is ontwikkeld uit een combinatie van Blueberry, Purple Panty Dropper en ruderalis-genetica, en levert een verleidelijke mix van dessertachtige zoetheid met kalmerende effecten.
Van zaad tot oogst heeft Blueberry Crumble Auto slechts 9–10 weken nodig, met opbrengsten tot ongeveer 350 g/m² binnen en ongeveer 150 g per plant buiten. De planten blijven kort en gedrongen (ongeveer 100–120 cm), ideaal voor discrete kweek of kleine ruimtes. Ondanks haar compacte formaat produceert Blueberry Crumble Auto dichte, harsrijke toppen die een watertandend aroma verspreiden van zoete bessenpatisserie, florale tonen en een romige, kruidige afdronk.
Met een THC-gehalte rond de 22% zorgt Blueberry Crumble Auto voor een uitgebalanceerde maar krachtige high. Reken op een euforische, opbeurende start die langzaam overgaat in een diepe lichamelijke ontspanning – perfect om na een lange dag te onthaasten, alleen of samen met vrienden. Het terpenenprofiel zit vol met myrceen, bisabolol, caryofylleen, limoneen en humuleen, wat extra gelaagdheid aan geur en smaak toevoegt.
Zoek je een snelle, smaakvolle en feelgood indica-auto, dan biedt Blueberry Crumble Auto van Zamnesia Seeds het complete pakket: van zoete aroma’s tot verzachtende effecten, allemaal verpakt in één gemakkelijk te kweken cultivar.
| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Caryofylleen, Myrceen, Limoneen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Blueberry x Purple Panty Dropper x Ruderalis |
| Genetica | 80% Indica / 20% Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 9-10 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 100cm |
| Hoogte (Outdoor) | 120cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 350g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 150g/plant |
| Smaak / Aroma | Zoet, Bessen, Bloemig, Kruidig, Romig |
| Effecten | Rustgevend, Euforisch, Vrolijk, Evenwichtig, Ontspannend |
Aanvullende informatie over dit product:
keine Keimung
Trotz allem Bemühungen trat keine Keimung einder Samen ist tot
sehr gute seeds
schnelle kleine planze sieht aus wie aus eis
Blueberry Crumble
Blueberry Crumble
Tribe-Samen
Mit dieser Genetik habe ich bereits gute Erfahrungen gemacht - als Gratis-Tribe-Produkt natürlich besonders toll!
50/50 gehen auf
Leider ging der erste Samen nicht auf. Nummer zwei schlägt sich tapfer, aber ist nach 4 Wochen immer noch nur 5 cm klein. Keine Chance, dass die Pflanze so groß wird wie beworben. Nicht zu empfehlen.
Gleiche Anbaubedingungen wie mit allen anderen Pflanzen auch. Erde + Licht + Dünger. Scheinbar ist diese Sorte zu zimperlich dafür...
Excellent quality
Best quality seeds
Tribe Seed
einer von 5 Tribeseeds, von allen 5 sind nur 2 gekeimt (dieser nicht).
Hatte seither ganz passable Keimraten mit Zamnesia ( ca. 75%), Aber dieses und letztes Jahr deutlich unter 50%, Weshalb ich darüber nachdenke, meine nächsten Bestellungen woanders zu beziehen. Ich erwarte ganz klar keine 100%, aber 2/8 dieses Jahr sind schon echt schwach .
Unglaublich
Der seed einfach gefühlt so groß wie eine Staubwolke, kein Wunder das daraus nichts gescheites geworden ist....
Ktt
Bon produit
Samen
Super Samen
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
