Mimosa Automatic (Zamnesia Seeds) feminized
- Citrusachtige smaak: Levendige sinaasappelschil met een zoete, zonnige nasmaak.
- 20% THC: Lichte, opbeurende high die je helder, praatgraag en gemotiveerd houdt.
- 70% sativa auto: Energieke groei met een compacte, makkelijk te managen structuur.
- Snelle cyclus: Oogstklaar in 10–11 weken na zaad.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Mimosa Auto - Zamnesia Seeds: zoete citruskracht, snel klaar
Mimosa Auto biedt alle levendige smaak en energieke effecten van de originele Mimosa, maar dan in een snelle, compacte autoflowering uitvoering. Gemaakt van Clementine, Purple Punch en ruderalis is deze 70% indica / 30% sativa hybride de perfecte mix van snelheid, aroma en kracht.
Van zaad tot oogst in slechts 10–11 weken groeit Mimosa Auto snel en efficiënt. Ze blijft bescheiden van formaat met een hoogte van 80–100 cm en levert tot 400 g/m² binnen of 300 g/plant buiten op. Ondanks haar kleine gestalte ontwikkelt ze compacte, harsrijke toppen die barsten van een zoete, citrusachtige geur die doet denken aan verse sinaasappelsap: pittig, verfrissend en opbeurend.
Met 20% THC zorgt Mimosa Auto voor een heldere, opgewekte buzz die begint als euforisch en overgaat in een lichte, ontspannende body high. Ideaal voor overdag, creatief bezig zijn of gewoon een betere stemming zonder de zwaarte van sterkere indica's.
Makkelijk te kweken en vol zonnige energie is Mimosa Auto van Zamnesia Seeds de ideale soort voor kwekers die snelheid, kwaliteit en smaak in één compact pakket willen. Of je nu beginner bent of een doorgewinterde kweker, deze automatische versie zorgt van begin tot eind voor tevredenheid.
| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Caryofylleen, Myrceen, Limoneen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Clementine x Purple Punch x Ruderalis |
| Genetica | 70% Indica / 30% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 10-11 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 80cm |
| Hoogte (Outdoor) | 100cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 400g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 300g/plant |
| Smaak / Aroma | Zoet, Citrus, Fruitig |
| Effecten | Rustgevend, Euforisch, Vrolijk, Energiek, Helder |
Aanvullende informatie over dit product:
Mimosa
Très joli packaging
Solala
Hab die aus dem Tribe 5er Pack, aber bin zwiegespalten, bis jetzt 2/5 nicht gekommen, hatte solche Probleme noch nie.. Samen auch irgendwie unterirdisch klein...
Looking forward to it!
Seems to grow okay, haven't harvested yet...
content
Super herbe pas encore plante je commente uniquement pour les gift point
Sativa oder Indica
Im Text beim Bild Sativa -Dom
In der Beschreibung dann Ind-Dom.
Auf der Produkt-Karte mit den Samen 30 Ind/ 70 Sat.
Leider sehr durcheinander!!!
Bitte korregieren ;-)
Ktt
Bon produit
Mimosa auto
Nickel,super graines, 3 sur 3 de germées en 3 jours seulement
Top qualità
Ripreso in pieno il profilo della classica mimosa, agrumi e lime con sapore deciso, zamnesia è una garanzia.
In attesa
Ancora da seminare, speriamo bene 🤞
Top
!
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
