Peanut Butter Breath Automatic (Zamnesia Seeds) feminized
- Romige, nootachtige smaak: volle pindetonen met een zacht dessertachtig einde.
- 25% THC: rustgevende ontspanning met een milde, gebalanceerde high.
- Compacte hybride auto: makkelijke structuur en zorgeloze kweek.
- Snel klaar: van zaad tot oogst in 10–11 weken.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Peanut Butter Breath Auto - Zamnesia Seeds: rijke smaak en het gemak van autoflowers
Peanut Butter Breath Auto brengt de romige, nootachtige smaak en krachtige effecten van de originele soort naar een snel, compact en beginnersvriendelijk autoflowerformaat. Deze kruising van Do-Si-Dos en Mendo Breath F2 met ruderalisgenetica is een 50/50 indica/sativa hybride die de gebalanceerde charme van de fotoperiode-ouder behoudt, met extra gemak en snelheid.
Van zaad tot oogst in slechts 10–11 weken wordt Peanut Butter Breath Auto 120–150cm hoog. Binnen levert ze tot 350g/m² op, buiten tot zo’n 250g per plant. De toppen zijn compact, zitten vol hars en verspreiden een heerlijke nootachtige en aardse geur met romige, zoete ondertonen; een aroma dat net zo troostrijk is als de effecten.
Met een THC-gehalte dat kan oplopen tot 25% is deze autoflower bepaald geen lichtgewicht. De high begint met een euforische, opbeurende energie en vloeit daarna over in een diepe lichamelijke ontspanning die verzacht zonder je compleet stoned te maken. Ideaal voor luie middagen, creatieve sessies of gewoon om te ontspannen na een lange dag.
Makkelijk te kweken en indrukwekkend vol van smaak: Peanut Butter Breath Auto van Zamnesia Seeds is een ideale keuze voor kwekers die in recordtijd premium potentie en rijke smaken zoeken. Deze soort bewijst opnieuw dat autoflowers volwaardige kwaliteit leveren, zonder in te leveren op beleving.
| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Caryofylleen, Myrceen, Humuleen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Do-Si-Dos x Mendo Breath F2 x Ruderalis |
| Genetica | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 25% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 10-11 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 120cm |
| Hoogte (Outdoor) | 150cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 350g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 250g/plant |
| Smaak / Aroma | Zoet, Aards, Nootachtig, Romig |
| Effecten | Rustgevend, Opbeurend, Euforisch, Fysieke buzz, Ontspannend |
Aanvullende informatie over dit product:
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
