Kweektent 100x100x200 (Zamnesia)
De Zamnesia Kweektent 100×100×200 is er voor gevorderde kwekers die meer hoogte, capaciteit en controle willen zonder meteen enorm te gaan. Geschikt voor 2–5 planten, ondersteunt SCROG en helpt je je indoor kweek strakker en efficiënter te maken.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Kweektent 100×100×200 - extra hoogte en controle voor indoor kweken
De Zamnesia Kweektent 100×100×200 is gemaakt voor kwekers die hun indoor kweek willen opschalen, maar hun setup compact en overzichtelijk willen houden. Met een footprint van 100×100 cm en een hoogte van 200 cm krijg je flink meer verticale ruimte dan bij kleinere tenten, wat de deur opent naar meer geavanceerde kweektechnieken.
Ontworpen voor 2–5 planten biedt deze tent de ruimte die je nodig hebt voor betere plantstructuur, meer afstand en een soepelere luchtstroom. Ideaal als je meer efficiëntie en controle zoekt.
Extra hoogte voor geavanceerde training en lichtmanagement
De extra hoogte maakt het makkelijker om de afstand tot je lamp goed te managen. Zo heb je meer controle over de ontwikkeling van je canopy en de lichtintensiteit. Dit is vooral handig bij geavanceerde planttraining, zoals SCROG (Screen of Green), waarbij verticale ruimte een grote rol speelt om een gelijkmatige canopy te vormen en te behouden.
Met die extra headroom kun je ook hogere planten beter sturen, terwijl je gedurende de hele cyclus optimale omstandigheden behoudt.
Duurzame stof en consistente lichtcontrole
De tent is gemaakt van 900D Oxford-stof voor duurzaamheid en langdurige slijtvastheid. Aan de binnenkant zorgt een sterk reflecterende Diamond Mylar-laag voor een optimale lichtverdeling over de hele canopy, zodat je licht efficiënt wordt benut.
Het zorgvuldig afgesloten ontwerp beperkt lichtlekkage, wat helpt om stabiele lichtcycli en consistente omgevingscondities te behouden, essentieel als je voorspelbare resultaten wilt.
Versterkt frame voor zwaardere apparatuur
Een 100% stalen frame met 22 mm stalen buizen en verstevigde hoekconnectors geeft deze tent extra stijfheid vergeleken met kleinere modellen. De dikkere buizen verbeteren de algehele stabiliteit, waardoor de constructie geschikt is voor zwaardere kweekapparatuur.
Dankzij dit robuuste frame kun je met vertrouwen krachtigere verlichting en filtersystemen ophangen zonder in te leveren op veiligheid of balans.
Hoge draagkracht voor complete kweekopstellingen
Met een totale draagkracht van 40–50 kg kan de Kweektent 100×100×200 veilig dragen:
- Grotere LED-kweeklampen
- Volledige ventilatie- en filtersystemen
Daardoor is dit een sterke keuze voor kwekers met wat zwaardere setups, terwijl je toch een gecontroleerde indoor omgeving behoudt.
Praktische features voor gestructureerd kweken
De tent heeft een reeks praktische features die je helpen om georganiseerd en efficiënt te kweken:
- Uitneembare vloerlade voor morsbescherming en eenvoudig schoonmaken
- Magnetisch controller-vak voor nette opslag van controllers en kabels
- Externe gereedschapstas voor snelle toegang tot accessoires
- SCROG-net om training en canopy-management strak te ondersteunen
- Heavy-duty ritsen voor duurzaamheid en soepele toegang
- Ophangriemen voor het stevig bevestigen van kweekapparatuur
Deze features helpen je een schone, gecontroleerde kweekruimte te creëren die meer geavanceerde kweektechnieken ondersteunt.
Een training-ready kweektent voor kwekers die willen doorgroeien
De Zamnesia Kweektent 100×100×200 is ontworpen als een robuuste, training-ready kweektent voor kwekers die meer capaciteit en controle willen zonder te upgraden naar een oversized setup. Of je ’m nu los gebruikt of als onderdeel van een complete kweekkit: je krijgt de stabiliteit, ruimte en bouwkwaliteit die je nodig hebt om je skills te ontwikkelen en efficiënter indoor te kweken.
Wat zit er in de doos?
- Kweektent met 900D Oxford-stof en Diamond Mylar-binnenkant
- Stalen frame met 22 mm buizen en verstevigde hoekconnectors
- Uitneembare waterdichte vloerlade
- SCROG-net
- Magnetisch controller-vak
- Externe gereedschapstas
- Ophangriemen
- Alle benodigde connectors en fittings voor montage
Deze kweektent is ook beschikbaar als compleet kweektent pakket, zodat je alles hebt wat je nodig hebt om meteen aan de slag te gaan.
| Afmetingen van tentstokken | 22 mm |
|---|---|
| Afmetingen van de kweektent | 100x100x200 cm |
| Materiaal van stokken | 100% duurzaam stalen frame |
| Materiaal van de tent | Duurzame 900D Oxford-stof |
| Materiaal van verbindingen | Versterkte connectoren |
| Draagvermogen | 40 - 50 kg |
| Binnenste reflecterende laag | Hoogglanzende Diamond Mylar |
| Aantal planten | 2 - 5 |
