Gedemineraliseerd Paddo Water (Zamnesia)
Geef je paddenstoelen een zuivere start. Het gedemineraliseerde water van Zamnesia is vrij van zouten, chloor en zware metalen. Perfect voor het vernevelen, mengen van substraten of het bereiden van agar.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Gedemineraliseerd Water voor Paddenstoelen – Puur, Schoon, Betrouwbaar
Bij het kweken van paddenstoelen maakt waterkwaliteit echt verschil. Zamnesia’s gedemineraliseerd water (ook bekend als gedeïoniseerd water) is gezuiverd om alle zouten, mineralen en onzuiverheden te verwijderen die gezonde myceliumgroei kunnen verstoren of residu achterlaten. Elke fles van 1 liter biedt een schone, neutrale basis voor consistente resultaten van begin tot eind. Wil je dat water als fijne nevel aanbrengen in plaats van uitgieten, dan is de Ultra Fine Misting Bottle het bijbehorende stuk watergerei.
Met jaren ervaring in paddenstoelenkweek hebben we samen met onze mycologie-experts water ontwikkeld dat speciaal is geformuleerd voor paddenstoelen. Het brengt onze praktijkkennis in de kweekruimte en helpt je schoon en gecontroleerd te werken.
Waarom gedemineraliseerd water?
- Puur en gebalanceerd: vrij van chloor, zware metalen en additieven die culturen kunnen schaden.
- Ideaal voor steriel werk: perfect voor vloeibare culturen, agar en schone opstellingen.
- Geen residu, geen kalkaanslag: houdt bevochtigers, sproeiers en gereedschap schoon.
- pH-neutraal: laat je zuurgraad en voedingsstoffen precies regelen.
Gebruik
- Substraten hydrateren: mengen met coco, vermiculiet of granen en daarna steriliseren.
- Vloeibare cultuur & agar: gebruiken als basis voor sporen en voedingsmedia.
- Bevochtigers en misters vullen: voorkomt minerale afzetting.
- Uitrusting reinigen: gereedschap en oppervlakken afnemen zonder strepen of resten.
Betrouwbare kwaliteit
Demi water biedt een zuiverheid vergelijkbaar met gedestilleerd water en wordt geproduceerd via ionenwisseling of omgekeerde osmose. Klaar voor gebruik; elke fles van 1 liter ondersteunt meerdere kweekstappen en helpt je proces schoon en consistent te houden. Werk je met zwammen, dan hoort daar de Paddo Verwarmingsmat (Infrarood) bij, 274 x 130 mm en op 230V goed voor 24C bij 5W. Andere kweekmaterialen staan bij de kweekbenodigdheden en accessoires.
Aanvullende informatie over dit product:
Hmmmm
Preis ist etwas dreist
Water
I trust this more than Tesco..
Au Top !
Pulvérisateur très pratique et parfaitement adapté pour les cultures de champignons
Utile
Molto utile
Deionized water
Really good and pure water to hydrate my Shrooms
Perfecto para cultivo de hongos
Si no quieres complicarte mucho la vida estas botellas van genial para rehidratar el micelio. Cero problemas de contaminación. Quizás el precio es un poco elevado pero merece la pena.
Good
Had no issues growing with this
parfait
juste parfait pour faire pousser les champis .
Eerste klas
Gewoon TOP
Eau déminéralisée
Très bien pr hydrater les pain de mycélium ou pr tte manipulations en mycologie
