Bubblegum XL (Royal Queen Seeds) feminized
Bubblegum XL pocht met een hoog THC-gehalte, smakelijke geur en smaak en levert een langdurige roes, die je het gevoel zal geven alsof je je eigen extra grote kauwgombel geblazen hebt, gevuld met sereniteit en ontspanning. Verder kan je, na een bloeiperiode van slechts 8-9 weken, een hoge opbrengst verwachten van ongeveer 450-500g/m² met zeer dichte toppen.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Royal Queen Seeds Bubblegum XL: Zoete geur en heerlijke smaak
Bubblegum XL pocht met een langdurige roes die je het gevoel zal geven alsof je je eigen extra grote kauwgombel geblazen hebt, gevuld met euforie, ontspanning en sereniteit. Door het kruisen van Power Plant en Santa Maria, heeft Royal Queen Seeds een 40% Indica/60% Sativa hybride gekweekt met een hoog THC-gehalte van 19%, een gemiddeld CBD niveau, een zoet aroma en heerlijke smaak.
Bubblegum XL wordt beheersbaar hoog, ongeveer 80-140 cm, wanneer ze binnen wordt gekweekt, en heeft slechts 8-9 weken nodig om een zeer grote oogst te ontwikkelen van ongeveer 450-500g/m2, met zeer harsachtige en dichte toppen. Buiten kan de plant ongeveer 2 meter hoog worden en 400-450 gram opleveren wanneer in oktober de oogsttijd gekomen is. In nattere klimaten is het belangrijk aandacht te besteden aan problemen met verrotting en schimmel.
| Merk | Royal Queen Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Ocimeen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Gemiddeld |
| Ouders | Power Plant x Santa Maria |
| Genetica | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 19% |
| CBD | Gemiddeld |
| Bloei soort | Fotoperiode |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 8-9 weken |
| Hoogte (Indoor) | 140cm |
| Hoogte (Outdoor) | 200cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 500g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 450g/plant |
| Beschikbaar Als | Feminized Zaden |
| Geschikt klimaat: | Vochtig |
| Weerstand | Bestand tegen schimmel |
| Smaak / Aroma | Zoet |
| Effecten | Rustgevend, Euforisch, Langdurig |
Aanvullende informatie over dit product:
OK
Tupper+wet napkins+mild temperature. it's growing very slow
SUPER
ROYAL QUEEN SEMPRE UNA GARANZIA
goed product
mooie stevige planten
Noch nicht getestet
Wird Mitte September ausgesät.
Lekker
Heerlijk ouderwetse bubbelgum
Bien
Bien
Kaugummi Strain
Riecht und schmeckt wie ein Kaugummi.
Sehr stabile Genetik - absolut empfehlenswert!
GUM XL
3/3 gekeimt
tiptop - immer wieder gerne !
unkraut
Wächst wie Unkraut und ist ebenso Wiederstandsfähig. Ist immer ein braves Baby. Geschmack u. Wirkung Noch offen
5 Stars.
Get money back with a voucher very good service. 5 Stars.
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden
