Diesel Automatic (Zamnesia Seeds) feminized
Deze feminized hoogvlieger is een mix van Diesel en een hoogkwalitatieve Ruderalis en grijpt je meteen na de eerste hijs. Fans van de originele Diesel zullen met genoegen vernemen dat Diesel Automatic terugkeert met dezelfde smaak, geur en kracht. Het enige verschil is dat ze nu makkelijker te kweken is en sneller groeit - ze is binnen slechts 8 weken klaar!
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Zamnesia Seeds - Diesel Automatic: Een krachtige, automatisch bloeiende plant
De ervaren kwekers bij Zamnesia Seeds hebben een van de beste exemplaren van NYC Diesel en Lowryder 2 Autoflowering genomen om een vermetel, automatisch bloeiend monster te creëren! Deze feminized krachtpatser laat zowel smaak als geur op je los in één cognitieve mix. Zelfs de strengste critici kunnen niet anders dan hiervan onder de indruk zijn.
Deze soort met een exquise smaak, aromatische pracht en cerebrale high is heel passend Diesel Automatic genoemd. Fans van de originele Diesel zullen merken dat Diesel Automatic de originele formule trouw blijft - ze heeft dezelfde zijdezachte mildheid en sappige citrussmaken. Je hoeft maar een paar hijsen te nemen om haar effecten te voelen, die het perfecte midden houden tussen mysticisme en motivatie. Ze is dus de ideale soort voor degenen die in een heldere en comfortabele roes te werk willen gaan.
Gebruikers van medicinale marihuana profiteren ook van de potente genen van Diesel Automatic; deze kunnen een groot aantal vervelende aandoeningen verhelpen. Je moet je wel bewust zijn van haar scherpe geur, het is dus belangrijk dat je een adequate ventilatie hebt, tenzij je natuurlijk graag de aandacht trekt.
De groeisnelheid is ook een van de eigenschappen van Diesel Automatic. Over het algemeen is Diesel Automatic klaar voor de oogst binnen slechts 8 weken (over een snelle plant gesproken). Deze bliksemsnelle cannabiskruisvaarder is perfect voor kwekers die op zoek zijn naar een hoogkwalitatief marktgewas. Als je haar binnen kweekt en onder optimale omstandigheden, kan Diesel Automatic 350 g/m² produceren. In de buitenkweek is dat zo'n 110 g/plant.
Diesel Automatic is eigenlijk de perfecte wiet, want ze is makkelijk te kweken, groeit heel snel en brengt een megahigh teweeg - je moet wel van haar houden.
| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Limoneen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | Diesel x Ruderalis |
| Genetica | Auto Hybrid |
| THC | 15% |
| CBD | 0-1% |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 8-9 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 70cm |
| Hoogte (Outdoor) | 110cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 350g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 150g/plant |
| Beschikbaar Als | Feminized Zaden |
| Smaak / Aroma | Citrus, Scherp |
| Effecten | Rustgevend, Cerebraal, Motiverend |
Aanvullende informatie over dit product:
Schöne Pflanze mit tollen Geschmack und passendem Ertrag.
Mir hat vorallem der Geschmack gut gefallen.
leichte Zitrusnoten und guter Ertrag.
Erster Indooranbau - wurde nicht enttäuscht!
Setup
Anbauart: Indoor
Zelt: 70x70cm
Licht: 100W (auf etwa 80W gedimmt)
Growmedium: BioBizz LightMix
Dünger: BioBizz (Grow, Bloom, Top Max)
Training: LST & Defoliation
Erfahrungen
Dünger: mittel/viel Dünger
Höhe: 50-70cm
Anz. Phänotypen: 2
Stressreaktion: leicht/mittel
Wirkung: Hybrid (wie beschrieben)
Bewertung
Ich hatte zwei Phänotypen, einen etwas buschigere (sehr in die Zitrusrichtung) und einen etwas höheren und offeneren (erinnert stark an den Geruch von grünem Tee).
Beide sind gut gewachsen und haben das Training gut vertragen. Die höhere Pflanze hatte ein stärkeres Verlangen nach Dünger, welches ich erst zu spät bemerkte und diese deshalb leichte Mangelerscheinungen zeigte. Ernte lag deshalb einmal bei 50g (Zitrus) und 30g (Green Tea) trocken. Für meinen ersten Grow war ich soweit sehr zufrieden. Nach 4 Wochen Curring den ersten Test gewagt und die Stärke hat uns komplett umgehauen - wirkt deutlich höher als 14% :D
Die Wirkung ist wie beschrieben - mein Körper beruhigt sich und kommt runter, aber mein Kopf ist weiterhin gut da und man findet auch immer was zum Lachen. Also ebenso gut für entspannte Abende alleine Zuhause, wie für eine gesellige Runde geeignet.
Mein erster eigener richtiger Anbau und ich wurde nicht enttäuscht. :)
goed
Klassieker
Früher war alles besser.
Diese Sorte war lange mein Favorit – kräftig, aromatisch und zuverlässig. Doch die letzte Ernte enttäuschte: Die Pflanzen blieben klein, wirkten schwach und hatten kaum die gewohnte Vitalität. Schade, denn ich schätze sonst die Qualität. Vielleicht lag es an den Bedingungen oder der Genetik – ich werde wohl erstmal eine andere Sorte probieren.
yummy
da werden Erinnerungen wach, lecker Geruch
Old timer :)
A fumer une fois dans sa vie
nice genetics
Good product
Very happy!
Lovely purple color, nice flavour, deep high 10/10
Fast germinating, no duds
Let you know how they finish
quick shipping
seeds came fast, pleased with the product would recommend will order more in the future
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden


