Power Flower (Royal Queen Seeds) feminized
Een directe afstammeling van de beroemde Power Plant, berucht om haar unieke genetica en bovenal om haar krachtige inslag die ze direct na de eerste hijs van een bong veroorzaakt. Deze soort bracht een revolutie teweeg in de hele cannabismarkt en werd in de jaren 90 al snel een bestseller. Nu kun je dankzij de zaadjes van Royal Queen Seeds met een feminized variëteit van dezelfde smaak genieten.
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Royal Queen Seeds - Power Flower: Geniet van deze exotische marihuanasoort met een Zuid-Afrikaanse erfenis
De genetica van de Power Plant feminized van Royal Queen Seeds is een bijna pure Sativa (met slechts 1/8 Indica). Je kunt een boom verwachten - binnenshuis 1,5 meter, buiten met gemak 2 meter hoog. Deze vrij tierende plant produceert een opbrengst van 100 g/plant of 600 g/m².
De bloeiperiode van 8 weken is exceptioneel kort als je je bedenkt hoe groot de opbrengst is en dat ze Sativagenen heeft. Dit alles maakt Power Flower feminized een geweldige keus voor zowel de ongeduldige Sativakenner als de commerciële kweker die op zoek is naar een opbrengst van goede kwaliteit. Een geweldig smaak, makkelijk te kweken, hoge opbrengsten, een hoog THC-gehalte en een aangename Sativa high - absoluut stuff van topkwaliteit.
Het volledige, diepgaande evaluatie van de Power Flower, kan je vinden op ons blog.
| Merk | Royal Queen Seeds |
|---|---|
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | South African Sativas |
| Genetica | 15% Indica / 85% Sativa |
| THC | 18% |
| CBD | Gemiddeld |
| Bloei soort | Fotoperiode |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 9-10 weken |
| Hoogte (Indoor) | 120cm |
| Hoogte (Outdoor) | 220cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 550g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 550g/plant |
| Onderscheidingen | Cannabis Cup Basque |
| Beschikbaar Als | Feminized Zaden |
| Effecten | Energiek |
Aanvullende informatie over dit product:
Déçue
Graines toutes petites rien ne sort de terre après germination
Bon
Bon goût impeccable
Good
Grew this outdoors, got a decebt harvest with very small care.
puissance florale
A l'ancienne !
Je l’adore
Elle mérite bien son nom, goût et odeur très fleurie. Bonne production en extérieur. L’une de mes préférées ! Se cultive très bien !
Un bijou
Assez productive, et ma sativa préféré.
Ok
Tut was sie tun soll.
Snelle levering
2 van de 3 zaadjes zijn ontkiemd.
Kan er verder nog niet veel van zeggen. Ze staan net in de aarde.
Shes such a big! producer
Had her more then once now and will always be comin back for her beautiful fat buds :)
Mauvaise germination
Je pense que ces graines ont un soucis aucune n a germé… ça ne m’étais jamais arrivée auparavant, je déconseille
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden



