Skunk XL (Royal Queen Seeds) feminized
Skunk XL is gebaseerd op een mix van Colombiaanse, Mexicaans en Afghaanse variëteiten -Skunk #1, een genetische mix die het pad effende voor een nieuwe generatie cannabissoorten. De afgelopen jaren is deze soort verbeterd, en nu biedt Royal Queen Seeds deze klassieke variëteit als feminized zaadjes aan. Het XL achter haar naam is welverdiend - hou rekening met extra grote opbrengsten.
Royal Queen Seeds - Skunk XL: Aangenaam makkelijk te kweken plant
Skunk XL is gebaseerd op een mix van Afghaanse, Colombiaanse en Mexicaanse soorten - de beroemde Skunk #1, een genetische samenstelling die het pad effende voor een compleet nieuwe generatie van cannabisvariëteiten. De afgelopen jaren is de smaak en de topvorming verbeterd, en nu biedt Royal Queen Seeds deze alltime klassieke varieteit aan als feminized zaadjes. Het XL achter haar naam is meer dan welverdiend - hou rekening met extra grote opbrengsten.
Skunk XL is een aangenaam makkelijk te kweken plant waar zelfs beginners van zullen houden. Ze vereist niet veel zorg en voedingsstoffen en heeft een korte bloeiperiode voor een door Sativa gedomineerde variëteit. Ondanks de Sativadominantie rekken de planten tijdens de bloeiperiode niet al te veel uit. Binnen bereiken ze een uiteindelijke hoogte van 100-120 cm. Na 7-8 bloeiweken hebben de planten 600-650 g/m² geproduceerd. De grote, kaarsvormige toppen zijn bedekt met lange stampers en pronken met een THC-gehalte van 15%. Het effect van de rook is een aangename combinatie van cerebrale bedwelming en lichamelijke ontspanning - en je zult zeker genieten van haar zoete en fruitige smaak.
Buiten geeft ze de voorkeur aan een warm klimaat zoals in Spanje, Italië of Californië, maar door haar relatief korte bloeiperiode kun je haar ook in meer noordelijke regionen kweken, zoals de UK, Nederland en Duitsland. Buiten bereikt ze echter niet haar volle potentiaal, dat ze binnen wel bereikt. In de buitenkweek bereiken de planten in oktober hun uiteindelijke hoogte en leveren dan 650-700 g/plant op.
Merk | Royal Queen Seeds |
---|---|
Genetica | 50% Indica / 50% Sativa |
Ouders | Skunk |
Bloeitijd | 7-8 weken |
THC | 15% |
CBD | Hoog |
Opbrengst Indoor | 600-650 gr/m² |
Opbrengst Outdoor | 550-600 gr/plant |
Hoogte (Indoor) | 100cm |
Hoogte (Outdoor) | 200cm |
Beschikbaar Als | Feminized Zaden |
Bloei soort | Fotoperiode |
Sekse | Feminized |
Aanvullende informatie over dit product:
Ganz okay
Resistent, guter geschmack und ertrag
Jolie graine bien grosse
Comme dit plus haut les graines ne promettent que du bon a suivre
Top
Bisher perfekte Seeds! 3/3 sind gekeimt und Sie entwickeln sich prächtig!
Top
Schneller Versand, Ware einwandfrei,
Bin sehr zufrieden! Recht herzlichen Dank.
Sie überragen alle Schwestern
graine ok
elle est toute belle bien verte
Toll
Einfach nur klasse
Muy buena
Germinó en dos días y con el Sol mediterraneo espero que se convierta en una preciosa planta
Wie immer schnell gekeimt!
Top Samen schnell gekeimt und super Wachstum. Da ich diese Sorte schon mehrfach gepflanzt habe weiß ich der Ertrag wird super !!
Guter Geschmack und schöne High !
Zamnesia/XL Skunk
Super Service, meldet sich am nächsten Tag, auch Samstags.
Ware war super schnell da.
Saatgut sieht makellos aus, freu mich schon auf den nächsten Anbau.
Werde im nächsten Urlaub den Shop persönlich besuchen.
Danke Zamnesia weiter so.
Tipitopi
8/10 sind gemeint!
Wachstum super
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden