White Widow Automatic (Zamnesia Seeds) feminized
White Widow is niet alleen een van Amsterdams beste cannabissoorten, het is ook een automatisch bloeiende heruitgave van de ervaren kwekers van Zamnesia Seeds. Door White Widow met Ruderalis te mengen wisten ze een verbluffende plant te creëren die in slechts 10-12 weken van zaadje naar oogst gaat!
| Koop 3 stuks | 5% Korting |
| Koop 5 stuks | 10% Korting |
| Koop 10 stuks | 15% Korting |
Zamnesia Seeds - White Widow Automatic: Klaar binnen slechts 10-12 weken
White Widow is een soort met internationale bekendheid en prestige die sinds haar introductie in 1995 overladen is met prijzen en verschillende eerbetonen - een trend die door lijkt te gaan. Ze is gezegend met een exquise smaak, overvloedige opbrengsten en een evenzo intense high; het is dus geen wonder dat White Widow nog steeds een all-time favoriet is in Amsterdam.
De expert-kwekers van Zamnesia Seeds bewijzen deze klassieker de nodige eer door een automatisch bloeiende versie van White Widow uit te geven - genaamd White Widow Automatic. Deze feminized opvolger heeft dezelfde kenmerken en flair als het origineel, maar ze verpakt dit in een makkelijk te kweken en levendige bundel - ze zal zeker die-hard fans en nieuwkomers in gelijke mate tevredenstellen.
De originele genen van White Widow zijn een soort van mysterie, men denkt dat ze het resultaat zijn van een Braziliaanse landsoort die vermengd is met een Indiase Indica. Zamnesia Seeds heeft Critical Auto erbij gedaan, en dit leverde een exceptioneel krachtige wiet op, die de naam White Widow meer dan waarmaakt. In essentie is White Widow Automatic dezelfde plant als het origineel, maar dan in een automatische vorm. Het plan was om niet af te dwalen van het originele recept (om het zo maar te zeggen), maar om dit te verbeteren. En dat is precies wat ze deden. Aanbidders van White Widow zullen nog steeds getrakteerd worden op dezelfde aangename eigenschappen. Ze heeft bijvoorbeeld dezelfde verse, aardse citrussmaken die luid en duidelijk naar voren komen; koppel dat aan dezelfde intense geestelijke en lichamelijke stone en je hebt White Widow.
Dankzij haar automatisch bloeiende genen is White Widow klaar voor de oogst binnen 10-12 weken - een significant kortere tijdspanne als je het vergelijkt met soortgelijke soorten. Ze is tevens in staat om hoogten te bereiken van 1,1 meter en opbrengsten van 50-160 g/plant.
Als je op zoek bent naar een iconische plant met spectaculaire smaken en een bijbehorende stone, zijn de feminzied zaadjes van White Widow Automatic zeker wat je zoekt.
| Merk | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpenen | Myrceen, Limoneen |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ouders | White Widow x Critical Automatic |
| Genetica | Auto Hybrid |
| THC | 14% |
| CBD | 3% |
| CBD:THC | 1 : 4.7 |
| Bloei soort | Autoflowering |
| Sekse | Feminized |
| Bloeitijd | 11-12 weken van zaadje tot oogst |
| Hoogte (Indoor) | 110cm |
| Hoogte (Outdoor) | 110cm |
| Opbrengst Indoor | Tot 450g/m² |
| Opbrengst Outdoor | Tot 200g/plant |
| Beschikbaar Als | Feminized Zaden |
| Weerstand | Stressbestendig |
| Smaak / Aroma | Aards, Citrus |
| Effecten | Rustgevend, Euforisch, Fysieke buzz |
Aanvullende informatie over dit product:
Let down
The only one ive tried so far i didn't care for the structure. It seemed to just be thin with really small buds.. Not giving up yet got 2 more to go. I was just expecting it to be the best of the bunch. That's what's cool about this. We can always try again.
gut gekeimt
Nach 3 und 5 Tagen haben die gekeimt sehen super aus
Samen alle gekeimt - Pflanze verkümmerte und kam nicht zur Blüte.
Erste outdoor versuche in nem 12L Tontopf. War auch ne miese Wetterperiode. Problem liegt also wahrscheinlich eher am Grower/den Bedingungen als am Samen.
Gekeimt
Alles super bis jetzt
Top classic
Fast version of a myte
Very good strain
A Classic strain in fast version
Niederlande klassik
Muss man ja irgendwie haben. Und dann als Auto..
One of the best old Skool strains
Nice package, great seeds and product
They love outdoor!
And a really good taste!
Good
würde ich wieder nehmen
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden








