Mataró Blue Max Auto (Kannabia) feminized
Matarу Blue Max Auto zal je belonen met een diepe high in slechts 65 - 70 dagen van zaadje tot oogst.
Voorraadstatus: Uit het assortiment
Matarу Blue Max Auto zal je belonen met een diepe high in slechts 65 - 70 dagen van zaadje tot oogst.
Voorraadstatus: Uit het assortiment
3 aantallen | 5 aantallen | 10 aantallen |
---|---|---|
-5% | -10% | -15% |
Matarу Blue Max Auto is de autoflowering versie van een van de meest populaire soorten in de collectie, bekend om haar extreme hars productie. Met genen van de Blueberry, de Mazar-i-Sharif en Afghani gecombineerd met een zorgvuldig geselecteerde Ruderalis, is deze soort een groot succes.
Zowel binnen als buiten kan zij goede resultaten behalen en ze kan wel 1 meter hoog worden. Gedurende haar latere bloei krijgt zij de zelfde blauwe en paarse kleuren als haar voorouders, wanneer zij wordt blootgesteld aan de wat koelere temperaturen. Haar opbrengst is medium maar ze maakt dat goed met en oogst die perfect van vorm is en overheerlijk ruikt.
Matarу Blue Max Auto heeft slechts 65 dagen nodig om je te belonen met haar overheerlijke bloemen die smaken als pikant fruit. Haar high is diep en goed in balans.
Merk | Kannabia |
Genetica | 75% Indica / 25% Sativa |
Ouders | Mataro Blue x Ruderalis |
Opbrengst Outdoor | 500 g/plant |
Hoogte (Outdoor) | 150-160cm |
Beschikbaar Als | Feminized Zaden |
Geen vragen van klanten op dit moment
Stel een vraagNaam: | |
Email: | |
Vraag: | |
Stel een vraag |
Ben je 18 jaar of ouder? De content op Zamnesia.nl is uitsluitend geschikt en bestemd voor volwassenen.
Houd rekening met de wetgeving van het land waar je woont. Onze webshop is onderhevig aan de Nederlandse wet.
Door op Doorgaan te klikken, bevestig je dat je 18 jaar of ouder bent.